2733
2734

اسی فک کنم تا صبح باید قهوه بخوری😂

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی فک کنم تا صبح باید قهوه بخوری😂

🤣آره خیلیم بدنم به کافعین واکنش نشون میده یهو دیدی پاشدم پشتک واروو زدم💃🤣

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
🤣آره خیلیم بدنم به کافعین واکنش نشون میده یهو دیدی پاشدم پشتک واروو زدم💃🤣

وقتی ب نیت یکی بخوری، نفر دوم و سوم و الی آخر میان میگن لطفا ب نیت ما هم بخور😂 یکی نیست بگه لامصب مگه من چقد معده دارم!!

تو فنجونت ک عشق و محبته. عشقتون پایدار

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
خو فشارم میوفته اینهمه قهوه بخورم🤣شبم خوابن نمیبره

وقتی بلد نیستین چرا خو میخوری عکسم میدی......منم بلد نیستم ولی تفسیر میکنم برات😑😑😑 ارتباط عاطفی قویی میبینم.بیشترم از طرف خودته..من عجیب برات رابطه زن وشوهری میبینم..امشب ب خودت برس😂😂😂

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
الان میخورم عکس میگیرم

مرسی گلمم 🥺💙💙

ببخشید نمیخواستم اذیت بشی 

اخه خودم میخورم تپش قلب میگیرم 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا بخدا😂

مرسی گلمم

برات صلوات فرستادم🥺❤❤

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706