2726
عنوان

شوهرم یه پا خانومیه واسه خودش😍😂❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 70 پست
وقت شوهر دادنشه😁 پایدار باشه خوشبختیتون❤

😂😂😂😂😂مرسی گل من

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ عالی  😍😍😍😍😍

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2728
یعنی چی😐 فقط داشتم تعریف میکردم که اینجوری شده ، جنسیتی دیگه چیه

توی خیلی از تاپیک‌ها خانم‌ها شاکی‌ن که همسرشون اصلا در امور منزل همکاری نمی‌کنه.

وقتی می‌گید «خانمی هست برا خودش...» اینطوری از جمله برداشت می‌شه که کارهای نظافت منزل و خانه‌داری تماما برعهده خانم‌هاست.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

یععععععنی باید بگم خوشبحالت 

من که شانس ندارم حتی حوله و جورابشم با وجود بچه کوچیک و بارداری من باید جمع کنم از بس شلخته س

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
توی خیلی از تاپیک‌ها خانم‌ها شاکی‌ن که همسرشون اصلا در امور منزل همکاری نمی‌کنه. وقتی می‌گید «خانمی ...

اهان بله از این لحاظ کاملا حق با شماس😊

ببخشید حواسم نبود🌸متشکرم

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤

خدا برات نگهش داره عزیزم. 

من دیروز صب اتاق عمل بودم. ظهر اومدم خونه. 

ساعت 2ونیمم شوهرم اومده قبل اینکه بگه حالت چطوره میگه پاشو غذا رو بیار و کلی غر زده چرا غذات اماده نیس

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
2706