2091
2106
عنوان

شوهرم یه پا خانومیه واسه خودش😍😂❤

1144 بازدید | 70 پست

امروز چند ساعت بیرون بودم (واسه کارای دندونم)

بعد الان اومدم خونه میبینم شوهرم خونه رو تمام جارو کشیده ، گرد گیری کرده و ظرفارم شسته😂😍

یه املت و سیب زمینی سرخ کرده درست کرده میگه ببخشید بیشتر از این بلد نیستم غذا درست کنم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤

😐😐😐😐😐😐😐😐😐شتر ها پرواز میکنند

🤣🤣🤣من همون نهال جنوبی تو ما دران هستم 🤣🤣🤣🤣🤣یح یح یح 🤣🤣🤣🤣هر کسی از ما دران اینجاست یه بوس برام بفرسته انرژی بگیرم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

وااای چقد کیف میکنم ازمحبت بین زن وشوهرا خدا براهم حفظتون کنه عشقتون پایدار😍❤

میشه برا خانوم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنی 😔خوب دنیا خوبه هم خشن درده هرکی قد جنبشه ✌جانه هرکی هرکی هستی بام قهرنکن من کلا آشتی بلدنیستم من فراموشت میکنم 🙃 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅

لطفا کارهای منزل رو جنسیتی نکنید!

برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم.        پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.
2032

عالی 

منم دیروز رفتم خونه دیدم همه ی ظرفهارو شسته کل خستگیم از تنم در رفت

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و استرس روزمره ام کم بشه شما بیشترش نکنید.      سپاااااااااس                   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
لطفا کارهای منزل رو جنسیتی نکنید!

یعنی چی😐

فقط داشتم تعریف میکردم که اینجوری شده ، جنسیتی دیگه چیه

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
2104
وقت شوهر دادنشه😁 پایدار باشه خوشبختیتون❤

😂😂😂😂😂مرسی گل من

😶خوش به حالت 

خدا همچنين مردى نصيب ما سينگلا كنه🤲🏻🤲🏻

𝕐𝕠𝕌 𝕂𝕟𝕠𝕎  𝕆𝕟𝕃𝕪 𝔸 𝕡𝕒ℝ𝕥 𝕠𝔽 𝕞𝕖....❣︎☺︎︎     𝕀𝔸𝕞 𝔸 𝕌𝕟𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝔼 𝔽𝕦𝕃𝕝 𝕠𝔽 𝕊𝕖ℂ𝕣𝕖𝕥𝕊シꨄ♧︎☘︎︎ 

چ عالی  😍😍😍😍😍

شکر که زمستان رفت و روسیاهیش موند به زغالها...وقتی که حضرت موسی ع  همراه با قوم خود از دست فرعون می‌گریزد، در کنار دریا قوم ایشان دچار ترس و اضطراب می‌شوند.  یاران موسى گفتند ما قطعا گرفتار خواهیم شد»، اما حضرت موسی(ع) خطاب به آن‌ها می‌فرماید: قَالَ کَلَّا إِنَّ مَعِیَ رَبِّی سَیَهْدِینِ؛ چنین نیست، زیرا پروردگارم با من است و به زودى مرا هدایت خواهد کرد» (61 و 62 شعراء) خدا با ماست نگران آینده نباشید ، آینده بسیار روشن است ان شاالله (مقام معظم رهبری حفظهم الله) ✌️⁩⁦🇮🇷⁩⁦✌️‌⁩ ....سردار دلها 💖 یاد تو و نام تو با ماست تا ظهور
2051