2733
2734
عنوان

با تجربه های کرونا

335 بازدید | 12 پست

دوستان 3 نفر کرونا گرفتن ی نفر شون تهوع سرگیجه بی حالی و عرق زیاد داره. دوتا شون سرفه. میشه داروی خوب معرفی کنین هر چی دکتر میرن فایده نداره، خواهش میکنم کمک کنین 

داروی امام کاظم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من لیموترش دایره دایره خرد کردم با زنجبیل و عسل و اب قاطی کردم داخل یه شیشه مربا

بعد در شیشه رو محکم بستم گذاشتم داخل یه قابلمه اب تا جوش بیاد بعدش دادم داداشم خورد سرفه اش خیلی خوب شد

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=195865724]بابا این همه داروی شیمیایی کمککککککم کنین[/QUOT

براشون ایور مکتین و داکسی سیلین تهیه کنید ایورمکتین ایرانی در هر ورقش چهارتا کپسول شش میلی گرمه و ایورمکتین فرانسوی که تو ایران پک شده چهارتا قرص سه میلی گرم داره به نظرم برای هرکدوم دو ورق فرانسوی بگیرید و برای هر کدومشون هم یک ورق داکسی سیلین هر کدومو تهیه کردین بفرمایید من برای مصرف راهنمایی کنم

2738

یه دارویی بود که تلویزیون پخش میکرد میگفت تریاک داره توش یکم،اونو اصلاااااا استفاده نکنن

استراحت مطلللللق،تنها حرکتشون تا توالت فقط

اونایی ک سرفه دارن به شکم بخوابن و کلااا به شکم دراز باشن حتمااااا

اونی ک تب داره پاشویه بشه همش

قرص جوشان ویتامین سی،مایعاااات خیلییی زیاد،میوه زیاااد،اب هویج زیاد،دمنوشای گیاهی و گرم

اگر بخندی میگذره. اگر نخندی بازم میگذره. پس لااقل بخند، تا خوش بگذره ...

میوه و آب میوه ی طبیعی عالیه 👌🏻. دارو های شیمیایی خیلی قوی،حال منو بدتر کرد خیلی قوی بودن

خدا جایی دستِت رو میگیره، که به محال بودنش فکر میکردی..👌🏻🌸«جنگل سوخته را وعده ی باران ندهید»