2737
2734
عنوان

شوهرم باهام لج کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2241 بازدید | 77 پست
خب به بابات بگو بره دم در بگیره 

والاروزاول می‌خواستیم اینکارو بکنیم،نزاشت گفت خودم میارم

الآن اونم دقیقا منتظرهمبنکاره،یااینکه خودم بهش زنگ بزنم،اما عمرا....

بلاخره بایدبیاره

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت ازعمدسقط کردی؟من بعدپنج سال نازایی،دوماه پیش حامله شدم،قلبش تشکیل نشد اوضاع بعدازطلاق چطوره؟کم ...

اره از عمد سقتش کردم من خانوادم کسی هیچکس نداشتم ک پشتم باشه هرچی میگفتم ک داره بهم خیانت میکنه کسی اصن برام ارز قاعل نبود بعد اصلا پیش هم نمیخابیدیم ازش میترسیدم مثل قریبه ها بودیم تو ی خونه زندگی میکردیم بعد ی شب مست کرده بود اومد باهام رابطه داشتیم بد مث وحشیا تمام بدنمو گاز گرفت بعدحامله شدم و رفتم سقدش کردم اونم اصلا حالی ازم نپرسید واقعا جهنم بود خیلی بد بود برام الان جداشدم خیلی خوبه ازاد شدم زندگیمو نجات دادم اونجا هر زوزش میخاستم عذاب بکشم بعد جدا شدم خیلی خوشحالم 

2731
واع مسخره خب بهش نگین با بابات برو یه دفه ای بگیر 

نمیدونم...پدرم میگه فعلا صبرکن،میاره

نهایتاتادوروز دیگه نیاورد،ناچارم همینکا و بکنم

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
اره از عمد سقتش کردم من خانوادم کسی هیچکس نداشتم ک پشتم باشه هرچی میگفتم ک داره بهم خیانت میکنه کسی ...

مهریه هم گرفتی؟سرکارمیری؟

2738
شوهر منم کتکم زده، دیشب پیام داده ببخشید امروز ظهر اومده ک بریم بیرون ولی دلم صاف نمیشه باهاش، انگار ...

ازخونت قهرنکن،ولی تامدت هاباشوهرت سردباش،بزاربفهمه کاربدش تاوان داره،نزاربراش عادت شه

نه گت اگ مهریه بگیری طلاقت نمیدم.من 17 سالمه دیپلم هم ندارم جایی ب من کار نمیدن 

خیلی خوب که سنت کمه،درست رو بخون،حتما یه رشته آینده دارقبول شو،ختما حتما یه هنریادبگیر،رانندگی رو یادبگیر....خیلی وقت داری،فقط الکی وقتت رو هدرنده،موفق باشی

ازحقم نمیگذرم،به هیچ عنوان...فوقش اینه چندسال طول بکشه دیگه،اینطورنیست؟

نه اینطوری نیست 

آخرش باید رضایت شوهرتو جلب کنی برای طلاق

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
2706