2737
2734
عنوان

شوهرم باهام لج کرده

2241 بازدید | 77 پست

سه هفته پیش منوگذاشت خونه پدرم وگفت نمیخوامت،سریه بحث کوچیک،بماندکه کلی مشکل داره ومن به خاطر حفظ آبروم باهاش میساختم،حالام وسایلمونصفه آورده،چندباربه خواهرش گفتم بهش بگه وسایلمو بیاره،گوش نمی‌ده الآن یه هفتس

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

البته اصلابه خودش نه زنگ نه پیام نزدم

حتی وضعیت میزاره،نمیبینم

خیلی ازش بیزارم

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این سه هفته حتی یه شکایت نکردی همینجور موندی؟

پدرم میگه فامیل،کمی صب کن،ازفردا میفتن دنبال اجرای مهریه

2731
مشکلتون چی هست بشینید حلش کنید. بچه دارید ؟  

نه...سراینکه گفتم امروز نریم خونه پدرت...

شوهرم خیانت میکنه،کتک میزنه،خسیس،بددهن،محدودم میکنه

بنظرم همین الان جداشو اصلاشک نکن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بنظرم همین الان جداشو اصلاشک نکن

شش سال بهش فرصت دادم،درست نشدکه نشد،دیگه بریدم،واقعا می‌خوام یه اقدام جدی کنم

2738
شش سال بهش فرصت دادم،درست نشدکه نشد،دیگه بریدم،واقعا می‌خوام یه اقدام جدی کنم

مردی که تادعوامیشه زنشومیزاره خونه پدرش ب دردجرزدیوار میخوزه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
مردی که تادعوامیشه زنشومیزاره خونه پدرش ب دردجرزدیوار میخوزه

اصلاعادتش شده،مخصوثا دوبارآخررو خودم برگشتم،فک کرده ایندفعه هم همینجوره،ولی دیگه حقارت بستمه،یابااجرای مهریه درست میشه،یاطلاق میگیرم،اینوبه خودم قول دادم

اصلاعادتش شده،مخصوثا دوبارآخررو خودم برگشتم،فک کرده ایندفعه هم همینجوره،ولی دیگه حقارت بستمه،یابااجر ...

درست ترین تصمیم فقط میتونه برات ادم تمکین بزنه بگه خونه روترک کرده که اونجوری بهت نفقه تعلق نمیگیره

الان حالت یهتر از وقتیه ک تو خونش بودی؟؟؟

حقیقتا بله...قبلاهم دلم برای خونه ووسایلم تنگ میشد،دیگه هرلباسی بخوام میپوشم،بگم شیرینی بخر،نمیشنوم بهم بگن شکمو...پدرم ازهردومدل تروخشک برام میگیره،کسی کتکم نمیزنه،همش حرف شیرین میشنوم،خدا روشکر،خانوادم عالین....ولی پدرم خیلی خیلی صبوره

مهریه حقته ومیتونی بزاری اجرا ولی اینم بدون اون بیفته سرلج طلاق گرفتت خیلی مشکل میشه

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
2706