2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون براتون تعریف کنه ک

| مشاهده متن کامل بحث + 1770 بازدید | 95 پست
دوستای من رو هم دیگه اسم‌میذاشتن مثلا میگفتن فلانی زن منه فلانی شوهرمه ولی من هیچوقت قاتی این یکی از ...

😂😂😂

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا خواسته حس قدرت خودشو به رخت بکشه،از اونجا که میگی چند بار بهش گفتی سرد

آفرین 

چی جوابشو بدم خوبه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2731

شوخیای مردونه است اگه چیزی بود که نمیومد برات تعریف کنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
هیچی بذار تو حال خودش باشه😁

حرص م میگیره

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2738
خب تو باید از حس مردانگیش الکی هم شده اغراق کنی و تعریف کنی

نمیتونم 

چون گولم زد

نمیتونم  چون گولم زد

اگه منظورت از گول زدن اینه که قبل ازدواج بهت گفته گرمه خب همه مردا اینجور میگن،بعدشم خب قبل ازدواج کامل سرد یا گرم بودن معلوم نیست

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
اگه منظورت از گول زدن اینه که قبل ازدواج بهت گفته گرمه خب همه مردا اینجور میگن،بعدشم خب قبل ازدواج ک ...

اگه ازدواج اولشون باشه معلوم نیست ولی شوهرم ازدواج سومشه 

حداقل میتونست نگه گرمه نمیگفت سردم هست

اگه ازدواج اولشون باشه معلوم نیست ولی شوهرم ازدواج سومشه  حداقل میتونست نگه گرمه نمیگفت سرد ...

این قپی اومدنا طبیعیه،بنظرم هیچ مردی نمیاد بگه سردم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2706