2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

زود باش دیگه 

حالا اینقدر نذار تا از اینجا هم ناکام بریم

من از این خسته ام که میبینمتیرگی هست و شب چراغی نیستپشت دیوار های تو در توهیچ سبزینه ای ز باغی نیست                                                                                                   🐈‍⬛  بیایم برای اینکه تو کمتر کردن ظلم در زمین نقش داشته باشیم  اطلاعاتمون رو درمورد جنایتی به نام تست حیوانی بالا ببریم سالانه چندین هزار خرگوش،موش،خوکچه،سگ و ... تو آزمایشگاه‌ها زیر دست آدما شکنجه میشن ،‌کور شدن‌ و تومور حداقل بلاییه که بخاطر تست حیوانی لوازم آرایش و بهداشتی سرشون میارن با این حال که برا تست روش های جایگزین ایمن تری وجود داره اما به دلیل قابل دسترس تر و مقرون به صرفه بودن ، آدما دست به این جنایت وحشتناک میزنن جالبه بدونید غول های لوازم آرایش مانع قانون ممنوعیت تست حیوانی هستن! با این حال که شواهد نشون داده خیلی از این آزمایش ها غیرموثر هستند ،،،  بیاین با استفاده از محصولات بدون تست به حیوانات ظلم نکنیم 🐇
2077

زووود بذار من قلبم وایساد🤣

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪.                                   من کاربر حملهههه کنید یا جومونگ نیستم اینقد نگییییییید همونیییییییی جیییییییغ🔪
2032

زودبزار تا دوباره نترکوندن 

قهرمان خودت باش🍃💖🐦 تروخدا اینقدر لایکم نکنید ،با هزار آرزو میام اعلاناتمو باز کنم ببینم ریپلای شدم ولی دریغ از یکی ،به جاش می بینم شونصدتا لایک شده نظرم ،ولی بدردم نمیخوره     آی اَم یک عدد کاربر مهربون صلح طلب😁💖
2104

اخرم نذاشتی ک

من وتو تاپیکای عکس و خریدوتاپیکای جنجالی و دعوا تگ کنید.بوس به کَلَتون😁😙🥀پرکاربردترین جمله ما دخترا:منم انقد آرایش کنم خوشگل میشم     خوشگل؟خوشتیپی؟پولداری؟منو نداری مفتم نمی ارزی خاک تو سرت 😒😂😂😂

تازه داشتم قربون صدقه ها و هندونه زیر بغل دادن مجردها رو میخوندم 😅😅

به چشم هایم که ...چشم می دوخت...نفسم می بُرید...بعدها فهمیدم...عشق خودش می بُرد و می دوزد...گوشش هم به هیچ چیزو هیچ کس بدهکار نیست❤️
1718