2726
عنوان

به شوهره بداخلاقم چی بگم

440 بازدید | 23 پست

دوستان من تو اداره شاغلم صبح مادر شوهرم زنگ زد که میشه پیگیر باشی چرا حقوقم ضعیفه منم کلی توجیه اش کردم که به ماهی ۸ میلیون نمیگن ضعیف ...خلاصه هر چی من گفتم اون اصرار داشت برام زنگ بزن تهران و پیگیر شو و جان پسرت و فلان...

حالا من اومدم خونه گفتم شوهرم مامانت همیشه بمن میگه تو ناشکری من ماهی۵ میگیرم نمیگم حقوقم ضعیفه و اینا...شوهرمم گفت بمن چه به خودش میگفتی و هی همیشه بهم میگی مادرت بهم میگه ناشکر باید تذکر بهش بدم چرا بهت گفته ..منو دیونه کردی..‌یهو سر ناهار صداشو بالا برد ...من گفتم دارم برات حرف میزنم همینجوری نمی‌خواد عربده بکشی..این ببخشید چند تا کفر کرد و ناهار نخورده رفت...همیشه عادتشه اسم مادرشو بیارم عصبی میشه...کلا زود داغ می‌کنه و نمیزاره راحت باهاش حرف بزنم از خونه میزنه بیرون..‌

الان می‌خوام بهش پیام بدم نمی‌دونم چی بگم بفهمه بهم حق نداره بی احترامی کنه...بگم سر همین صدا بلند کردنش ۱۳ روز قهر بودیم تازه ۳ روزه آشتی کردیم خیر سرمون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بهش بگو بداخلاق

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

از مامانش حرف نزن

ب مامانشم بگو باشه ولی انجام نده بگو پاسخ گو نبودن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
از مامانش حرف نزن ب مامانشم بگو باشه ولی انجام نده بگو پاسخ گو نبودن

اخه بدم میاد همیشه بمن میگه ناشکر ...خودش ماهی بیست تومن دستش میاد و میگه تو ناله نکن این ناشکریه

خیلی از دستش ناراحتم نمی‌دونم چجور بگم جدیدا خیلی بی احترامی می‌کنه اصلا هم براش مهم نیس من ناراحت ب ...

مرداهمشون همینن

فک نکن زندگی بقیه گلو بلبله فقط ظاهره فقطط

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2706