2733
2734

دیشب که داشتم سر یه چیزی با بابام بحث میکردم بعد دختر داییم سه سالشه اون شب خونه ما بود اتفاقا بحثمم راجب اتاقم بود بعد داشتم میگفتم که میخوام شب میخوابم در و قفل کنم که یهو دختر دایی هر هر زد زیر خنده😐گفتم به چی میخندی؟هیستریک بازم خندید😐دوباره پرسیدم گفتم داری به چی میخندی😑همونطور که به در اتاقم خیره شده بود و یه جوری میخندید دست زد گفت داره میخنده😐😐😐😐😐😐😐کلا سکته کردم تو اتاقم نخوابیدم حالا امروز صبح رفته بودم تو اتاق داداشم بخوابم موقع بیدار شدن تا چشمام باز کردم دیدم دختر داییم رو سرم وایساذه نگاه بالا به پایین بهم میندازه زول زده😐😐💔میونم با بچه ها خوب نیست یه کم هولش دادم گفتم چته گفت میخنده😳😐😳خلاصه چهار نعل از اتاق زدم بیرون هم اکنون هم در حیاط به سر میبرم هوا هم گرمه😑😑😑

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این دختردایی تسخیر شده رو بدین سر صاحبش

صاحبش نمیاد 😐 ننه اش چجوری نگهش میداره نمدونم😐💔

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
😂😂خندم گرفت چرا 

چمدونم والا 😐😂💔

2738

خونه شما چه میکنه؟   پدر مادر نداره؟

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

شایدم فرشته دیده😍

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2706