2737
2734
عنوان

راهنمایی در مورد دوربین مدار بسته

121 بازدید | 2 پست

سلام دوستان در مورد دوربین مدار بسته راهنمایی میخواستم برای ویلای شمالمون چون زمستونا خالی میمونه میخواستم دوربین بذارم ولی شوهرم میگه دوربین فایده ای نداره. دزد اگر بخواد بیاد با نقاب میاد. بعدشم خود دوربین رو هم میتونه بدزده 

نظرتون چیه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

به نظرم خوبه نصب کنید.  ولی موقعی که خودتون خونه هستید اگه میشه بهتره خاموش باشه. چون بعضی دزدا  از فیلم های ضبط شده دوربین هم سو استفاده میکنن.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
به نظرم خوبه نصب کنید.  ولی موقعی که خودتون خونه هستید اگه میشه بهتره خاموش باشه. چون بعضی دزدا ...

چه نکته خوبی

ممنون از راهنماییتون

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.