2091
2079
عنوان

همین الان یهوییی عشقم😍😍😍

838 بازدید | 41 پست

بلند شد رفت سبد اسباب بازیشو برداشت اجرهای خونه سازیشو داره میچینه رو هم ☺☺☺https://s4.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۱۰۶۲۱-۰۶۲۸۳۹_video_player_v8s6.jpg

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
               بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی شوهرم و من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و شوهرم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

https://s4.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۱۰۶۲۱-۰۶۲۸۳۱_video_player_fgfi.jpg

1
5
10
15
20
25
30
35
40
               بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی شوهرم و من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و شوهرم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ای جاااانم 😍😍😍😍😍😊

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

ای جانم ماشاالله عروسک خانم 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلماهِ مامان💖ماه دلم🌺💕   بخاطرتـو هم شده هميشه آبي می مانم بخاطر تـو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربان‌تر خواهم شددلم مي خواهد زودتر دست‌هايت را بگيرم زودتر روی دست‌هايم تكانت دهم بخوابی زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم بهانه بگيری و من كلافه شوم بريزی ، بپاشي و من حرص هايم را سر بيخيالی خالی كنم🌺💕. لطفا واسه سالم به دنیا اومدن تو دلیم ی صلوات بفرستید🙏💖مرسی🌺🌹

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

خدا حفظش کنه

بگو برو بخواب جوجه خانوم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

عشقت قابلیت اینکه بزاریش لای نون و با گوجه و خیار بخوریش رو داره😋😍

According to JIN  I'm the one I should love SO I love me💜لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure
خدا حفظش کنه بگو برو بخواب جوجه خانوم

خوابیده 

شبا ساعت ۱۰ میخوابه تا صبح بلند شد دید من بیدارم عشقمم دیگ نخوابید😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051
چقدر زود بیدار شده

اره از ساعت ۴ و نیم بیدار شد دید من بیدارم نخوابید بچم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقت قابلیت اینکه بزاریش لای نون و با گوجه و خیار بخوریش رو داره😋😍

اره 

اصلا باید یواش یواش خوردش تموم نشه 😆😆😆😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اوخودا😍😍😍😍😍😍

خدا حفظش کنه برات

آقایون اعتراض کردن که چرا اسم همه خمیر دندونا دخترونه آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟   اگه تو دعوا سکوت کردم و حرفی نزدم نشونه این  نیست که کم آوردم و حرفی برا گفتن ندارم نشونه اینه که حوصله بحث با آدم های بی کارو ندارم  

هزار ماشاءالله 

ای جونم😍😍

چشون شده این بچه ها دختر منم بیداره شیر ميخوره 

به چشم هایم که ...چشم می دوخت...نفسم می بُرید...بعدها فهمیدم...عشق خودش می بُرد و می دوزد...گوشش هم به هیچ چیزو هیچ کس بدهکار نیست❤️
ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه پسر منم بیداره 

الهی عزیزم😍😍😍😍😍😍😍

ماشالا همیشه بخنده 😊😊😊😊

بذار عکسو به دخترم نشون بدم عکس العملشو ببینم چیه😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2104
ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه پسر منم بیداره 

ماشالله چه نازن خدا حفظش کنه برات😝😝😝😍😍😍😍

آقایون اعتراض کردن که چرا اسم همه خمیر دندونا دخترونه آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟   اگه تو دعوا سکوت کردم و حرفی نزدم نشونه این  نیست که کم آوردم و حرفی برا گفتن ندارم نشونه اینه که حوصله بحث با آدم های بی کارو ندارم  
اره از ساعت ۴ و نیم بیدار شد دید من بیدارم نخوابید بچم

عزیزم😍ببوسش

به سلیمان جهان ازطرف مور سلام هموطن تشنه ای اما گله با چاه بگو  اشهد ان علیا ولی الله بگو                                       
1718