2137
2106
عنوان

همین الان یهوییی عشقم😍😍😍

855 بازدید | 41 پست

بلند شد رفت سبد اسباب بازیشو برداشت اجرهای خونه سازیشو داره میچینه رو هم ☺☺☺https://s4.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۱۰۶۲۱-۰۶۲۸۳۹_video_player_v8s6.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی شوهرم و من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و شوهرم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

https://s4.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۱۰۶۲۱-۰۶۲۸۳۱_video_player_fgfi.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی شوهرم و من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و شوهرم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ای جاااانم 😍😍😍😍😍😊

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

ای جانم ماشاالله عروسک خانم 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آریان❣️ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

خدا حفظش کنه

بگو برو بخواب جوجه خانوم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

عشقت قابلیت اینکه بزاریش لای نون و با گوجه و خیار بخوریش رو داره😋😍

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال ۲۰۲۱ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 خواهرم، عزیزم ،من دانشجوی دکترای روانشناسی ام وقتی یه چیزی تو فیلد روانشناسی میگم لابد ی چیزی میدونم ک میگم هی سعی نکن اطلاعات ناقص یا غلطت  در زمینه روانشناسی رو ب زور پیچ گوشتی تو مخم کنی باشه؟😅  اگه من متوجه بشم ک حرف شما درسته مطمعن باش برات کامنت تشکر میذارم  چون تو یه چیزی ب من یاد دادی و یکی از معلم های زندگیم شدی باشه؟ مرسی اه😅                                   
خدا حفظش کنه بگو برو بخواب جوجه خانوم

خوابیده 

شبا ساعت ۱۰ میخوابه تا صبح بلند شد دید من بیدارم عشقمم دیگ نخوابید😁😁😁

2050
چقدر زود بیدار شده

اره از ساعت ۴ و نیم بیدار شد دید من بیدارم نخوابید بچم

عشقت قابلیت اینکه بزاریش لای نون و با گوجه و خیار بخوریش رو داره😋😍

اره 

اصلا باید یواش یواش خوردش تموم نشه 😆😆😆😆

اوخودا😍😍😍😍😍😍

خدا حفظش کنه برات

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

هزار ماشاءالله 

ای جونم😍😍

چشون شده این بچه ها دختر منم بیداره شیر ميخوره 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه پسر منم بیداره 

الهی عزیزم😍😍😍😍😍😍😍

ماشالا همیشه بخنده 😊😊😊😊

بذار عکسو به دخترم نشون بدم عکس العملشو ببینم چیه😁😁😁

2087
ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه پسر منم بیداره 

ماشالله چه نازن خدا حفظش کنه برات😝😝😝😍😍😍😍

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2051