2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بخطر کرونا الان گفتن واکسن میزنن دیگه برای آبان وقت گرفتن 

یه جشن کوچیک خودمونی بگیرین بهتر از اینه که حدایی نکرده بچه تون رو سقط کنی،عوارض روحی و جسمی بدی داره عزیزم و ممکنه باردار نشی

کمترین دیه بالای ۱۰۰ میلیونه چون قتل حساب میشه

از این جشن ها به بهانه های مختلف میتونین بعدا داسته باشین،جشن تولد، جشن سالگرد ازدواج،جشن دندونی

😥😥😥من هیچ دلخوشی نداشتم تازه میخواستم عروسی کنم یذره ذوق داشتم 

يكى از اشناهاى ما بعد زايمانش عروسى گرفت، فاميلاى خودش هم نميدونستن بارداره و تو پاتختى بچه رو اوردن همه ديدن

یه چیز جالب!دیدید اطرافیان به عروس و داماد هدیه میدن!من همیشه میگم هدیه ی خدا هم آینه که بهشون بچه میده  

وقتی یه شخص مهربون و خوش قلب با دل و جون هدیه ای میده خیلی ناراحت میشه اگر ما اون هدیه رو پس بفرستیم.

حالا اگر اون شخص خدا باشه و هدیش بچه باشه چی؟!

از طرفی شما تقصیری نداری،اگر باردار باشی شوهرتون هم مسؤوله و باید توجه میکرد.

راستی اسی معمولا زمان باردار شدن به راحتی نیست،مثلا دو هفته بعد از اولین روز شروع عادت پیک تخمک گذاری خانم هست به مدت چند روز.

تازه اگر زمانش تموم نشده باشه.کلا کسانیکه میخوان باردار بشن مهمه زمان تخمک گذاری رو بدونند که جالبه گاهی حداقل یکی دو ماه میگذره ولی چون تایم تخمک گذاری مورد توجه نبوده،فرد باردار نمیشه و باید به اون تایم دقت کنه.

راستی اسی یه پیشنهاد،اگر باردار بودی بجای عروسی یه مهمونی خودمونی بگیرید و بگید میخواستید پول تالار رو بدید برا کمک به چند خانواده ی نیازمند.میتونید آتلیه عکس بگیری،لباس عروس هم بپوشی.والا خودم باردار نبودم ولی شوهرم گفت اگر بخوام تالار بگیرم باید یه سال بیشتر عقد بمونیم و زیر بار قرض سنگین بریم.منم گفتم تالار نمیخوام و یه مهمونی خودمونی گرفتیم و رفتیم مشهد پابوس آقا امام رضا  هر کسی هم چیزی گفت،نداشتم توی دلمو خالی کنند.جالبه بعد از چند سال همونا وقتی منو میبینن میگن کار درستی کردی با اینکه خودشون کلی برا تالار و...هزینه کردن و واقعا به ظاهر همه چیز خوب بوده و آدم فکر میکنه چقدر خوشبختند که مراسم گرفتن و...که بخیل نیستم و دعا میکنم همیشه خوشبخت باشن***

خدا میدونه دیروز با یکی از دوستام حرف میزدم،لنگ سه میلیونه واسه عمل چشم شوهرش و شرایط مالیشون خوب نیست و فوق العاده آبرو دارن،یا یه همسایمون بنده خدا به خاطر زلزله از عرش به فرش رسیدن،دیروز رفته بودم یه سر بهش بزنم،بچش مریضه پول نداشته ببره بیمارستان،محتاج نون شبش شده،خداروشکر در حد توان طوری که خجالت نکشه و آبروش زیر سؤال نره همسایه ها هواشو دارن.یعنی وقتی برگشتم خونه دلم نیومد لب به غذای گرم بزنم وقتی میدونم همسایم اونقدر توی سختیه.تا حالا اعصابم خرده،خانمه خودشه و پسر بیمارش که لنگ 5میلیونه واسه قرض برا سرمایه کار حتی پول مفت و مجانی نمیخواد و خیلی با عزته.

شما هم نیت کن،اگر باردار بودی،به جای تالار یه مبلغی برا آزادی یه زندانی بی گناه که سرپرست خونست یا درمان یک بچه که خانوادش مشکل مالی دارند یا شاد کردن دل مادر سرپرست خانوار که شوهرش از دنیا رفته و مشکل مالی دارن و یا شادی دل بچه های یتیم و آوردن لبخند روی لبشون خرج کنی،به خدا شیرینیش دنیا و آخرت براتون میمونه.

در نهایت تصمیم با خودته عزیزم.خدا همیشه پشت و پناهتون  

راستی اسی یه پیشنهاد،اگر باردار بودی بجای عروسی یه مهمونی خودمونی بگیرید و بگید میخواستید پول تالار ...

مرسی عزیزم بابت حرفای قشنگت من کلن هیچ جشنینگرفتم ازعقد تا الان برا خودم مهم نیس زیاد ولی خانوادم اصرار دارن.   و اینکه باردار نبودم