2410
2553

خواهش میکنم نکن اینکارو عزیزم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

اره من یکی از آشناهای نزدیکم با بی وحدانی تمام تا حالا ۳تا رو سقط کرده هی حامله میشه هی سقط میکنه.اخه یکی نیست بگه تو که نمیخوای چرا میاری بابا به خدا گناه داره

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقتی فهمیدم ۷ هفته بودم که سقط کردم. تاپیک قبلت رو دیدم، اول زندگیته و بچه هم نداری، سقط نکن خدای نکرده مشکلی برات پیش میاد. وقتی دارید با هم زندگی میکنید خانوادنم بچه که نیستن میدونن رابطه دارید، حالا اینجور رفتار میکنن که یعنی مواظب باشی تا آبان باردار نشی، مطمئن باش بشنون بارداری هم تعجب نمیکنن

2720

وای نکنین اینکارو خیلی وحشتناکه ی کلیپ دیدم تو اینستا وقتی دستگاه مکش داشت عمل سقط و انجام میداد جنین از ترس خودشو ب دیواره رحم مچسپونه  و ب مادرش پناه میبره😔😔😔😭😢با دیدن این کلیپ کلی گریه کردم

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

تاپیک قبلتو خوندم‌ببین من دوران عقد  انداختم بعد ازدواج به خواست خودم دو بار باردار شدم متاسفانه سقط میشدن زندگیم خیلی بهم ریخت همش دعوا و درگیری به خودتو اون بچه و زندگیت رحم کن هیچی ارزش تداره کوچولوتو از خودت دور کنی

هییییییس دلکم سکوت کن 
2714

بله میشناسم اون خانمو و ازون موقع ۶ سال میگذره و حاضرم قسم بخورم بعد ازون زندگیشون جهنم شد هم خودش مریض شده تا حالا ۲ بار جراحی قلب باز کرده هم شوهرش خلافکار و الکلی درصورتی قبلش زندگیشون خوب بود. 

نکن عزیزم برای بدنت به شدتتتت بده و جدای از اون اثراتشو تو زندگیت میبینی 

هَرابانو🌻

صبر کن سخته اما صبر کن 

خالق هوای مخلوقش را داره 

بشین بنویس مزایا ومعایب انتخابت را 

ببین چی از دست میدی وچی بدست میاری

چند سال دیگه توی صورتش نگاه میکنی وخجالت میکشی میگی چطور دلم اومد اصلا حرفشو بزنم

من تجربه سقط داشتم سخته بعدش کلی افسردگی و...تا ۳سال بچه نداشتم 

خلاصه تجربه ها را بخون خودت شرایط را بسنج وپای تصمیمی که گرفتی وایسا قوی ومحکم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

میدونم. اما اول اینکه هنوز نمیدونم باردارم یا ن دوم اینکه خدا خدا میکنم نباشم چون دوسندارم سقط کنم. من تاحالا خیلی سختی کشیدم  تو زندگیم. احساس میکنم هیچ کاری نگردم. به شوهرم میگفتم تروخدا کاندوم بزار خطر ناکه گوش نکرد 

صبر کن سخته اما صبر کن  خالق هوای مخلوقش را داره  بشین بنویس مزایا ومعایب انتخابت را&nbs ...

😥😥😥من هیچ دلخوشی نداشتم تازه میخواستم عروسی کنم یذره ذوق داشتم 

2706