2410
2553
عنوان

بی بی چک+ عکس

140 بازدید | 6 پست

خانوما من آمپول پروژسترون زدم ۱۴ روز پریودنشدم دیشب بی بی زدم هاله انداخت صبحم زدم هاله انداخت مارک مدیکور همیشه برام منفیش منفی بوده ولی اینبار هاله انداخته قبلانم این اتفاق برام پیش اومده با مارکاری دیگه هاله می نداخت ولی مدیکور هیچ وقت ممکنه کیست باشه اگه نیست پس از چی؟

چقدر طول کشید؟!

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

مبارکه گلم انشاالله سالم بیاد بغلت😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ برای منم دعا کن💖

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
۶ تا ۷ دقیقه نهایتش

بارداری عزیزم 

مبارکه😍

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚