2726
عنوان

چرا باید.ی سری شغل ها بازارش انحصاری بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 246 پست
عزیزم عقده خالی کن چون دست پزشک های فساد رو میخوام رو کنم  هزار دفعه بگم من کنکوری نیستم خودت ...

من میفهممت عزیزم 

منم وقتی موقه بارداری زایمانم بود بیشتر فهمیدم 

تو شهر ما ی پزشک زن هس که تعریفش میکنن و واقعا مطبش شلوغ بود و قیمتا گزاف کلا سه چهار تا پزشک بیشتر نبود و هر مطب پنجا نفر صف بودیم 

و اینکه کلی پول میخاس ک بیاد برای سزارین بالا سرم😐

یه فرقی باید بین یکی که صبح تصمیم میگیره مغازه بزنه جنس بیاره بفروشه با کسی ۱۰ سال درس میخونه باشه ...

بله اما شغل ازاد سرمایه اولیه بالا میخواد خیلی ها ندارن به طمع پول صف میبندن کنکور تجربی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میفهممت عزیزم  منم وقتی موقه بارداری زایمانم بود بیشتر فهمیدم  تو شهر ما ی پزشک زن هس ...

اره حالا بخون تازه ادعاشون میشه حافظ و نگران جان انسان هان اما میبینم که اکثرا کاسب آن 

دانش آموزان تجربی هم که اکثرا  به طمع پول تو صف کنکور برا  پزشکی 

2728
اره حالا بخون تازه ادعاشون میشه حافظ و نگران جان انسان هان اما میبینم که اکثرا کاسب آن  دانش آ ...

خووشون این شرایط و ساختن 😐

مگه ابو علی سینا کنکور داد 

اون تو تمام چیزها استعداد شدید داشت 

خیلیا استعدادشون سوخت 

بچه خاهر زنداییم سه سال پیش تو مطب امپول فسفات نمیدونم چی چی زدن 

بچه کلیه اش از کار افتاد و درجا فوت شد 

هنوز ناراحتیم😳

خووشون این شرایط و ساختن 😐 مگه ابو علی سینا کنکور داد  اون تو تمام چیزها استعداد شدید داشت&n ...

اره عزیزم خودشون این کار کردن پزشک کم باشه تا هر دستمزدی خواستن طلب کنن و اکثرا تو تهران بمونن
تسلیت میگم🙏🏻متاسفانه هنوزم اصرار دارن این شیوه درسته چون به نفعشونه

عزیزم من نمیگم هر کی رو بگیرن بگن پزشک شو سالیانه ی کم بیشتر بگیرن بنا ب نیاز کشور چیز عجییه مگه😥

عزیزم این جدول تعداد پزشکان به ازای هر هزار نفر هست 

بحث سر لین ظرفیت زیاد کنن پزشک.که به اندازه کافی باشه دستمزد درست مشخص میشه

ایران 87 ام هست با 1.5 پزشک برای هر هزار نفر

من کاری با تعداد ندارم 

تعداد زیاد بشه ولی درآمد دست نخوره که بهتره چون فشار کاری پایین میاد !

توی بقیه کشور ها ه پزشکی جز پردرامدترین مشاغله و از شغلهای سطح بالاست حالا تعدادشون به نسبت جمعیت هر چی میخواد باشه 

مشکل اینجاست توی ایران ظرفیت اینکه تعداد رو بالا ببرن ولی درآمد دست نخوره وجود نداره 

تعداد که زیاد بشه درآمدها پایین میاد. اینطوری ممکنه یه مدت بچه ها با ذوق برن پزشکی ولی بعد که ۸ سال جون کندن و دیدن بعدش حقوقشون ۵ تومنه دوره های بعد باز تعداد کم میشه چون دیگه پرطرفدار نیس ! بازم به همین شرایط میرسیم  که توش هستیم 

در کل شرایط کشور فعلا همینه و مسلما شرایط بدی هم نیست . تازه ظرفیت ها خیلی زیادم هست . 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
پزشکی الان اسباع شده من الان پزشک میشناسم حداقل درآمد هم نداره اصلا پزشکی انصار نیست

عزیزم چرا ظرفیتش محدود هست پس 

چرا صف بستن پشت کنکورش 

چرا این همه دانشگاه برا رشته مهندسی درست کردن ولی برا پزشکی نه 

ما که کشورمون صنعتی نیست مهندس نمیخواد

2706