2726
عنوان

چرا باید.ی سری شغل ها بازارش انحصاری بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 246 پست
شما متوجه نیستی من خود شخص رستوران دار رو منظورم هست که با وحودی که نیاز محصورش کردن و نمیذارن بقیه ...

ن عزیزم شما متوجه نیستی 

پزشکی دوس داری تلاش کن با این حرفا برای قبول نشدنت انرژی منفی نفرس و بهانه نتراش 

پزشکی تلاش میخواد ..ظرفیت زیاد باشه افراد نالایق واردش میشن ک فاجعه میشه 

ببین این که یک نفر شایسته هست پزشک خوبی بشه یا نه با تست کنکور مشخص نمیشه پس باید افراد فرصت اموزش داشته باشن اونجا اگر مشخص شد توانایش نداره اخراج میشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن عزیزم شما متوجه نیستی  پزشکی دوس داری تلاش کن با این حرفا برای قبول نشدنت انرژی منفی نفرس و ...

ببین من خودم رشته دیگه خوندم تموم شده رقته ولی این ستمی هست که پزشک ها در حق بقیه شغل ها میکنن 

و نه تنها نتیجه با تست کنکور هم مشخص نمیشه بلکه با سهمیه فرزندان هیت علمی و ... مشخص میشه

ببین این که یک نفر شایسته هست پزشک خوبی بشه یا نه با تست کنکور مشخص نمیشه پس باید افراد فرصت اموزش د ...

کسی ک از پس کنکور نمیتونه بربیاد، چطوری میخواد درسای به اون سختی رو بخونه و پاس شه،طرف کنکور رو ترکونده پزشکی قبول شده نمیتونه امتحان های دانشگاه رو پاس کنه ،وای به حال بقیه ک قبول نشدن

2728
ببین من خودم رشته دیگه خوندم تموم شده رقته ولی این ستمی هست که پزشک ها در حق بقیه شغل ها میکنن  ...

چ ستمی 

منم رشته م یه چیز دیگه ولی کار پزشکا چ ربطی به من داره 

سختی و استرسی  ک اونا در طول تحصیل می‌کشن ،قطعا منو شما نکشیدیم 

کسی ک از پس کنکور نمیتونه بربیاد، چطوری میخواد درسای به اون سختی رو بخونه و پاس شه،طرف کنکور رو ترکو ...

فعلا که بیشتر از کنکور سهمیه ها قبول شدگان رو مشخص میکنه  

چ ستمی  منم رشته م یه چیز دیگه ولی کار پزشکا چ ربطی به من داره  سختی و استرسی  ک او ...

هر کاری سختی خودش داره بازارش باید ازاد باشه شما اقتصاد متوجه نیستی

کسی ک از پس کنکور نمیتونه بربیاد، چطوری میخواد درسای به اون سختی رو بخونه و پاس شه،طرف کنکور رو ترکو ...

و بعد هم افراد بیشتری باید وارد پذیرش بشن نالایق بودن اخراج میشن 

هیچ کجای دنیا درامد پزشک ها انقدر تفاوت نداره با بقیه شغل ها ِو دلیلشم همین مخدود کردن

کی اینو گفته  خودم دانشجو علوم پزشکی هستم  سهیمه هست شاید حدود ۲۰ درصد  بیشترش آزا ...

خب شما پس پزشکی احساس خطر میکنی درامدت اینده کم باشه که مخالف هستی 

میگم افراد به جای رشته مهندسی که نیاز بهش نیست و صنعتی نیستیم پزشکی پذیرفته میشن دانشگاه نشون دادن نالایق هستن اخراج میشن ِ

2706