2726
عنوان

میکائیل...داشتم اینجا قدم میزدم...عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عکس رو خودتون گرفتید؟ حسودی کنم ب منظره ای ک هر روز میبینید یا نه😄

خودم گرفتم الان ..حسودی نداره وقتی شما هم میتونید زیبایی های خدا رو ببینید...من اینجا و شما اونجا و همه زیر سایه رحمت خدا

اگه خودت رو فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی..
خودم گرفتم الان ..حسودی نداره وقتی شما هم میتونید زیبایی های خدا رو ببینید...من اینجا و شما اونجا و ...

و منی ک غرق روزمرگی هام ملوم نیس چندتا طلوع و غروب  خورشیدو از دست دادم🤦‍♀️

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ان شالله همیشه این انرژی مثبت و حال خوب تو زندگیتون جاری باشه

من همین الان از یه تاپیکی اومدم بیرون که استارتر خودکشی ناموفق داشت و حالم واقعا بد شد که تاپیک شما رو دیدم و یکم انرژی گرفتم باز

و منی ک غرق روزمرگی هام ملوم نیس چندتا طلوع و غروب  خورشیدو از دست دادم🤦‍♀️

دقیقا

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
آدم برا ادامه زندگی به خواب کافی نیاز داره اینجوری تحلیل میرید

بله همینطوره...خواب هم نیاز بدن ماست...اما خب دلم میخواد از تموم لحظه های زندگی استفاده کنم....همین طلوع اول صبح انقدر به ادم ارامش میده که بهترین لحظه ی 24ساعت همین موقعست

اووه چه خوب میتونم بپرسم کارتون چیه؟تو همچین منظره ای بودید؟

کارم مربوط به اینجا نیست.نمایندگیه اپراتورهمراه داریم..بعضی روزها میرم اینجا تا خودم رو ببینم....تا خودم رو پیدا کنم

و منی ک غرق روزمرگی هام ملوم نیس چندتا طلوع و غروب  خورشیدو از دست دادم🤦‍♀️

زندگی رو خیلی سختش کردیم برای خودمون...زندگی همین طلوع و صدای تپش قلبمون و آواز گنجشک هاست

ان شالله همیشه این انرژی مثبت و حال خوب تو زندگیتون جاری باشه من همین الان از یه تاپیکی اومدم بیرون ...

سپاسگزارم...وقتی ما بینهایت هستیم و خدا به ما اختیار و اراده داده چرا از زندگی لذت نبریم

زندگی رو خیلی سختش کردیم برای خودمون...زندگی همین طلوع و صدای تپش قلبمون و آواز گنجشک هاست

هیچ وقت نتونستم زندگی رو آسون ببینم همیشه فک میکنم زندگی یه جنگه ک باید توش پیروز بشم  واسه همینم هر روز ی چالش جدید دارم🤷‍♀️

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
هیچ وقت نتونستم زندگی رو آسون ببینم همیشه فک میکنم زندگی یه جنگه ک باید توش پیروز بشم  واسه همی ...

این فقط فکرماست نه حقیقت زندگی..باعشق زندگی کنید و بزارید زندگی جریان داشته باشه

2706