1874
2079

غصه ی چیو بخورم وقتی این شب برام صبح میشه و تموم مشکلاتم حل میشه...نگران چی باشم وقتی یکی کنارم هست که از تموم عالم بیشتر پشتمه و کمکم میکنه....برای چی دل گرفته باشم وقتی انقدر زیبایی توی دنیا هست که میتونم ببینم و غرق آرامش بشم.......

داشتم قدم میزدم که به اینجا رسیدم...به اینجایی که طلوع خورشید به زمین رنگ  و به من لبخند داده بود..بینهایت زیبا بود....آرامش و خوشبختی درونمونه نه بیرون از ما

اگه خودت رو فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی..

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

گفتنش خیلی راحته ولی ذهن که درگیر باشه کاریش نمیشه کرد

از دیشب تا حالا چشم رو هم نذاشتم دیگه از چیزی لذت نمیبرم

نمیدونم تهش چی میشه 😔

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با کلمه ی عصبی بود یه چیزی گفت  خودتونو گول نزنید..........‌                                                                                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

اینجا چه قشنگه خودت گرفتی؟؟

بدون هیچ ماشین و آدمی......یه جاده که درخت های کنارش قد علم کرده باشن....آنقدر که شاخه ها در هم تنیده و سایه انداخته باشن رو جاده.....شروع کنم به دویدن و جیغ زدن.....دویدن و جیغ زدن و خندیدن.....بعد از نفس افتادنم...وسط جاده دراز بکشم و دستامو باز کنم و با لبخند به پیچیدگی و رنگ شاخ وبرگ ها نگاه کنم.
2050
گفتنش خیلی راحته ولی ذهن که درگیر باشه کاریش نمیشه کرد از دیشب تا حالا چشم رو هم نذاشتم دیگه از چیز ...

خودتون دارید میگید ذهن....درصورتی که واقعیت شما ذهنتون نیست...انسانی هرکاری بخواد میتونه و میشه فقط باید بخواد

عکس رو خودتون گرفتید؟ حسودی کنم ب منظره ای ک هر روز میبینید یا نه😄

According to JIN  I'm the one I should love SO I love me💜لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure
2104
بله الان اینجا بودم

اووه چه خوب میتونم بپرسم کارتون چیه؟تو همچین منظره ای بودید؟

بدون هیچ ماشین و آدمی......یه جاده که درخت های کنارش قد علم کرده باشن....آنقدر که شاخه ها در هم تنیده و سایه انداخته باشن رو جاده.....شروع کنم به دویدن و جیغ زدن.....دویدن و جیغ زدن و خندیدن.....بعد از نفس افتادنم...وسط جاده دراز بکشم و دستامو باز کنم و با لبخند به پیچیدگی و رنگ شاخ وبرگ ها نگاه کنم.
عکس رو خودتون گرفتید؟ حسودی کنم ب منظره ای ک هر روز میبینید یا نه😄

خودم گرفتم الان ..حسودی نداره وقتی شما هم میتونید زیبایی های خدا رو ببینید...من اینجا و شما اونجا و همه زیر سایه رحمت خدا

1718