2726
عنوان

از مادرشون میترسم

387 بازدید | 16 پست

هفته دیگ میری سر خونه زندگیمون....

من عااااااشق بچم قرار ۴...۵سال دیگ💦✊👊

ولی خیییییلی میترسم از مادرشدن ک یوقت خدایی نکرده نتونم خواستهاشو تربیتشو دست بگیرم....

از ی طرفیم عاشششششق بچم از ی طرفی ترس...

چیکار کنم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هنوز مادر نشدم ولی به نظرم این حس کاملا طبیعیه وقتی خدا قدرت بارداری رو در وجود زن گذاشته حتما قدرت تربیت و بزرگی یه موجود دیگه رو هم در پدرو مادر میذاره

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...

خوبین 

تاپیک بغلی که در مورد شستن لباس نامزددوران عقدی اومدم جواب کامنت شما رو بدم لامسب دیدم جاریم انلاینه کامنتا میخونه 😬😐 برای همین اومدم اینجا .ی سوال کنم 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 بفرماید

😁😁 مرسی گلم

درخواست میدم 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2706