2737
2734
عنوان

این پسره چقدره پر روعه 😐🤦🏻‍♀️❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ی تاپیک دیگه جاداری برا امروزت اونم بزن 

🤣😍

نظرت چیه به نظرت پسره چرا برخوردش اینه؟

خواهرم و خواهر این پسره دوستن و فامیل هستیم خواهرم به دختره گفت این بازی چطوریه ... ( بازی کامپیوتری بود ) دختره رفت از برادرش پرسید که چطوریه میخواد نصب کنه بعد برادره به خواهره گفته این بازی صحنه داره و برای پسراست برا چیشه 

چرا اینو گفته 

یعنی برادر دوستمون از خواهرم خوشش میاد؟ 

فامیل هستیم اما تاحالا ۲ بار یا دیدیمشون یا نه 🤣🤷🏻‍♀️

اخه قبلا هم تو ی برنامه اجتماعی به خواهرم پیام داده بود بعد اخر سر ماس مالی کردن البته پسره چیز بدی نگفت چندتا سوال پرسید و یجورایی احوال پرسی اما نگفت که کیه و جوری رفتار کرد انگار خواهرم رو نمیشناسه حتی اخرش گفتن اشتباه شده و با ی فامیل دیگه اشتباه گرفته 

( ی فامیل دیگمون که خانمه ازدواج کرده و مثل خواهره برا پسره رو گفتن )

؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2728
بنظرم پسره وقتی نفس میکشه هم انگار منظوری داره😂😂😂😂

اره واقعا خدا بداد پسره بیچاره برسه الان کل فامیل جار میزنن پسره عاشق خواهرشه 🤣🤣🤣🤣 خدا کنه نگن پیشنهاد بیشرمانه داده بیچاره باید از کشور فرار کنه  از دست این دوتا خواهر گرانبها

ب نظر من تو وخواهرت تو چشمین تمام پسرای فامیل نظرشون ب شما دوتاست باهم دارن رقابت میکنن بیان شما دوتارابگیرن ببرن  شنیدن دخترکم شده   هول شدن براهمین همه دارن ب تو وخواهرت امار میدن مبارک باشه

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
ب نظر من تو وخواهرت تو چشمین تمام پسرای فامیل نظرشون ب شما دوتاست باهم دارن رقابت میکنن بیان شما دوت ...

شوخی نکن بگو واقعیتو ( نظر واقعیت )؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2738
حس میکنم خواهرت ،خودتی  در ثانی گفته بازی برای پسرا س،کجاش نشونی از علاقه وجود داره ؟هیچ جاش&n ...

خب شاید حساس شده ( غیرتی )

حس میکنم خواهرت ،خودتی  در ثانی گفته بازی برای پسرا س،کجاش نشونی از علاقه وجود داره ؟هیچ جاش&n ...

پس چرا پیام داده؟واقعا اشتباهع؟ نظرتو بگو و حستو

2706