2737
2734

سلام پسری که با خانوادش جایی رفته باشن مهمونی و اونجا بمونن بعد چند ساعت مثلا از ۱ شب تا ساعت ۳ و نیم شب بیرون دم در یا سر کوچه باشه گوشی هم باهاش باشه کسی از خانوادش هم باهاش نرفته باشن یعنی دوست ... داره؟ یا چی؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقد تایپک میزنی 😐😐😐

در دنیایی که میتونی خیلیا باشی،خودت باش😉خوشحالی،یعنی اینکه جای انگشت خدا رو لپت باشه😝مَـטּ ؛ مُقَصِر تَریـטּ مُقَصِر اِشتِبآهآتِ زندِگیِ مَـטּ ” هَستَم ,, [!] ×🦋

نه عزیزم ربطی نداره حساس شدی

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

چی

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2738
تا سه شب تو کوچه؟

دقیقا

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
چقدر پیگیر این بیچاره ای😂😂😂😂

بیچاره تا۳ شب بیرون باشه!؟😐💔

بیچاره تا۳ شب بیرون باشه!؟😐💔

به توچه....چون تو دوسش داری یااون تورو دوست داره دلیل نمیشه با قواعد تو زندگی کنه بزار آزاد باشه بزار همیشه حق انتخاب داشته باشه خودتو افکارتو تحمیل نکن بزار اگه واقعا تورومی خواد خودش دنیارو جوری بسازه که بهت برسه روابط ما هستندکه آراش باشن درغیر اینصورت ازشون رد میشیم نزار ازت رد شه ولش کن از تایپیک های قبلیتم معلومه خیلی پاپیچی

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
به توچه....چون تو دوسش داری یااون تورو دوست داره دلیل نمیشه با قواعد تو زندگی کنه بزار آزاد باشه بزا ...

نه من اصلا باهاش ارتباط دوستی ندارم 🙂

2706