2410
2553
عنوان

زندگیم توی یه روز به گند کشیده شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 56 پست

یه وقتایی ما حکمت اتفاق هایی که برامون توی زندگی پیش میاد رو نمیفهمیم آرزو میکنم هر اتفاقی در زندگیت میفته به صلاحت باشه چون ما گاهی اوقات صلاح خودمون رو نمیدونیم 

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
خو بخاطر کرونا تا این خد افت کردم بخدا اگع کرونا نبود و مدارس حضوری بودن مع صد درصد رشته میاوردم

شرابط برا همه دانش آموزه یکسان بوده پس بقیه هم نباید بیارن تجربیو ریاضیو 

🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دارع باید معدل مطالعات بالای 14 باشع

گعتم در استپ دوم...یا مرحله دوم‌معدل...

اول شخصیت شناسی بعد معدل... این دو موثرن...ولی تاثیر معدل مرحله دومه...میبینم خیلی از افراد مجدد کنکور دادن و دوباره ی رشته دیگه میخونن میگم چرا میگن ما این یکیو بر اساس علاقه اومدیم... رشته قبلیو تا ی جایی خوندیم و دیدیم علاقه نداریم..حالا که آموزش پرورش اینقد داره هزینه میکنه تا شما مث قبلیا دو تا رشته نخونین و چندسال عمرتون هدر نره، قبول ندارین؟؟ بنظرم جامعه ما ی حالت نوسانی داره ی چندسالی رشته های وزارت بهداشت رو بورسن...باز بعدش تبش میخوابه رشته های مهندسی میان رو بورس و باز بعد چندساا باز رشته های بهداشت میان رو بورس و...سه چهارسال دیگه اینقد کمبود مهندس داشته باشیم که رو هوا بزنشون... 

یعنی چیز دیگه ای نمیشه برداشت جز پیشنهادی که دادن؟

به سختی ...ی دختر همسایه داشتیم اصرار و اصرار من فنی نمیرم مامان باباش اینقد رفتن آموزش پرورش اعتراض که نگو...مدرسه ها باز شد و آموزش پرورش قبول نمیکرد دختره هم نرفت مدرسه تا ی دو هفته ای...گفت میخوام ترک تحصیل کنم...بالاخره اموزش پرورش قبول کرد و رفت انسانی...بعد چند ماه ازدواج کرد...و سال بعدش مدرسه نرفت...اگه همون فنی خرفه ای میرفت بهتر بود...درسای انسانی سخت تره از فنی... میتونس با شوهر درسای فنیو بخونه...البته این قضیه مال سال اولیه که انتخاب رشته بر اساس تستای شخصیت انجام میشد ....بنظرم خوبه که آدم بره ی رشته فنی...

2720
حالا خونؤادمو چیکار کنم همینطوری شم پارسال که هشتم بودم نفر دوم شدم یه عالمه حرف بارم کردن الانع بگم ...

نمی‌کشه نترس فقط دعوات می.کنه که باید تحمل کنی.

دست رو دست نزارید برید مشاوری چیزی ببینید چکار باید بکنید

17/67.... البته بالاترین معدا کلاسمون17/85 بود.... کلا فک کنم بیشتر از 5 نفر کسی رشته نیاورده باشع

اسی واقعا درکت میکنم انقدر از این کارنامه ای که میخواد امسال بیاد میترسم که هر روز استرس دارم منم امسال انتخاب رشتمه دعا کن بتونم برم تجربی😩

2714
اسی واقعا درکت میکنم انقدر از این کارنامه ای که میخواد امسال بیاد میترسم که هر روز استرس دارم منم ام ...

وای برا منم دعا کن خیلی خوندم واسه امتحان اصن شاید باور نکنید ولی حتی تا خود ساعت قبل امتحان هم میخوندم کلا بیدار بودم 😴 خدایاااا امیدوار عالی بوده باشه 

17/67.... البته بالاترین معدا کلاسمون17/85 بود.... کلا فک کنم بیشتر از 5 نفر کسی رشته نیاورده باشع

معدلت پایین اومده فکرکنم رشته تجربی معدل ۲۰میخوادکاش قبلش به معلمات گفته بودی هواتوداشته باشن چون  معلم یه نمره مستمرمیده ودستش بازبوده

2706