2726
عنوان

زندگیم توی یه روز به گند کشیده شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 56 پست
به اون روزایی فکرمیکنم که منم مثل توبودم خدا یه راه دیگه برام باز کردو الان یه جای دیگه ام ویه آدم د ...

ولی من زندگی دیگه ای ندارم.. کل امیدم مدرسه ام بود تا الانم داشتم برا نمونه میخوندم از بس که به خودم امید دآشتم ولی الان چیکار کتم😭😭

➖⃟💛•• 𝓣𝓡𝓔𝓐𝓣 𝓔𝓥𝓔𝓡𝓨𝓞𝓝𝓔 𝓛𝓘𝓚𝓔 𝓣𝓗𝓔𝓜𝓢𝓔𝓛𝓥𝓔𝓢 با هرکي مثلِ خودش . . .
ولی من زندگی دیگه ای ندارم.. کل امیدم مدرسه ام بود تا الانم داشتم برا نمونه میخوندم از بس که به خودم ...

بابا مدرسه بخدا هیچی نیست 

اگر چیزی رو میخوای خارج از مدرسه باید براش تلاش کنی

از مدرسه چیزی گیرت نمیاد

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بابا مدرسه بخدا هیچی نیست  اگر چیزی رو میخوای خارج از مدرسه باید براش تلاش کنی از مدرسه چیزی ...

من رویام بود معلم بشم😢

ولی من زندگی دیگه ای ندارم.. کل امیدم مدرسه ام بود تا الانم داشتم برا نمونه میخوندم از بس که به خودم ...

میدونی خدا به امیدوآرزوهای تو نگاه نمیکنه به این توجه داره که چی برات خوبه وکدوم راه به نفعته ما عاجز از درک این مسایلیم

بابت مدرسه واین داستانا غصه نخور بخداااا پیش پاافتاده ترین مسایله برویه مدرسه دیگه بخون واون رشته ای که دلت میخواد ویه جوریم بخون وتلاش کن که شرایط نمونه دولتی کم رنگ شه منم نمونه بودم باورکن هیچ تاثیر خاصی نداشت

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
ربطی به معدل نداره.. فرما شخصیت و علایقشونو پر میکنن...و از رو این فرما و البته در پله بعدی معدل پیش ...

دارع باید معدل مطالعات بالای 14 باشع

میدونی خدا به امیدوآرزوهای تو نگاه نمیکنه به این توجه داره که چی برات خوبه وکدوم راه به نفعته ما عاج ...

حالا خونؤادمو چیکار کنم همینطوری شم پارسال که هشتم بودم نفر دوم شدم یه عالمه حرف بارم کردن الانع بگم قبول نشدم بابام منو میکشه😭😭😭😭😭

حالا خونؤادمو چیکار کنم همینطوری شم پارسال که هشتم بودم نفر دوم شدم یه عالمه حرف بارم کردن الانع بگم ...

تو درآستانه اینی که دنیاتو بسازی فقط واسه خودت توبرای بابات دنیا نمیسازی محکم باش اونقدر محکم باش که هیچی تورو نلرزونه هدفتو انتخاب کن وبراش بجنگ اشکال نداره اگه می افتی پات زخم میشه دلت میشکنه پاهات تاول میزنه اذیتت میکنن حرف  میشنوی تو باید به هدفت برسی اون روشن ترین ماهیه که توآسمون تویه به جون بخر همه چیو تایه روزی پاروبپابزاری و چای بخوری وبه خودت افتخارکنی که کم نیاوردی

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
معدل کلت چند شده

17/67.... البته بالاترین معدا کلاسمون17/85 بود.... کلا فک کنم بیشتر از 5 نفر کسی رشته نیاورده باشع

کرونا چیکار کرد ؟

خو بخاطر کرونا تا این خد افت کردم بخدا اگع کرونا نبود و مدارس حضوری بودن مع صد درصد رشته میاوردم

2706