2091
2079
عنوان

زندگیم توی یه روز به گند کشیده شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 56 پست
اسی واقعا درکت میکنم انقدر از این کارنامه ای که میخواد امسال بیاد میترسم که هر روز استرس دارم منم ام ...

وای برا منم دعا کن خیلی خوندم واسه امتحان اصن شاید باور نکنید ولی حتی تا خود ساعت قبل امتحان هم میخوندم کلا بیدار بودم 😴 خدایاااا امیدوار عالی بوده باشه 

17/67.... البته بالاترین معدا کلاسمون17/85 بود.... کلا فک کنم بیشتر از 5 نفر کسی رشته نیاورده باشع

معدلت پایین اومده فکرکنم رشته تجربی معدل ۲۰میخوادکاش قبلش به معلمات گفته بودی هواتوداشته باشن چون  معلم یه نمره مستمرمیده ودستش بازبوده

مادرپیرمرانکته ای زیباگفت،ازبد دنیاگفت،گفت طاووس مشوکه به عیبت خیزند،گرشوی شعله شمع زیرپایت ریزند،گفت که پروانه مشوکه به سرگردانی لای انگشتای کتاب سالهامیمانی،نه زمین باش نه خاک که توراخوارکنندوانگهی ذهن تورا پرزمرداب کننداسمان باش که خلق به نگاهت بخرند،وزپی دیدن توسربه بالاببر

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
نه عزیزم ۲۰ نمیخواد اگه بخواد که الان باید من ترک تحصیل کنم😐😐😂

پارسال بچموثبت نام کردم مدرسه نمونه گفتن معدل ۲۰ که پسرم ۲۰بود یکی ازدوستاش ۱۹ بودقبول نکردن شایدمدرسه تامدرسه فرق داره

مادرپیرمرانکته ای زیباگفت،ازبد دنیاگفت،گفت طاووس مشوکه به عیبت خیزند،گرشوی شعله شمع زیرپایت ریزند،گفت که پروانه مشوکه به سرگردانی لای انگشتای کتاب سالهامیمانی،نه زمین باش نه خاک که توراخوارکنندوانگهی ذهن تورا پرزمرداب کننداسمان باش که خلق به نگاهت بخرند،وزپی دیدن توسربه بالاببر
 پارسال بچموثبت نام کردم مدرسه نمونه گفتن معدل ۲۰ که پسرم ۲۰بود یکی ازدوستاش ۱۹ بودقبول نکردن ش ...

😐😧😩😩😩 نمونه؟؟؟ خو اگه نمونه اینطوریه تیزهوشان میخواد چی باشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تیزهوشانم همین بود  باورت میشه من پارسال خودمه کشتم تاپسرم قبول شدحتی ثبت نامش کردم گفت نه میخوام برم تجربی اومدنمونه

شمابخون شایدامسال شانس شما این شرط بخاطرکرونابرداشته باشن وتعدادقبولیاکم باشه ومعدل پایینترم قبول کنن  

2051
تیزهوشانم همین بود  باورت میشه من پارسال خودمه کشتم تاپسرم قبول شدحتی ثبت نامش کردم گفت نه میخو ...

😢 اخه برای تجربی ظرفیتشون پره فقط برای ریاضی قبول میکنن ولی باز خیلی سختگیرن برای همینه انقدر استرس دارم

شمابخون شایدامسال شانس شما این شرط بخاطرکرونابرداشته باشن وتعدادقبولیاکم باشه ومعدل پایینترم قبول کن ...

اخه نشنیدم جایی که فقط ۲۰ باشه قبول کنن چون اگه اینجوری بود امار قبولیا خیلی میمود پایین ولی باید بالا باشی مثلا بالای ۱۹ و ۵۰

😢 اخه برای تجربی ظرفیتشون پره فقط برای ریاضی قبول میکنن ولی باز خیلی سختگیرن برای همینه انقدر استرس ...

نگران نباش انشالله درست میشه  براپسرم کتاب کمک درسی گرفتم بخونه  چندروزقبل ینفرازم خواست کتاباروبدم بچش بخونه وقتی برداشتمشون  خواستم ببینم  داخلشون چیزی نباشه همه گوشه های کتاب نقاشی کشیده بود  نصف تست روهم نزده وقتی این پسربی خیال قبول شده شمادخترخانمادگه زودقبولید

اخه نشنیدم جایی که فقط ۲۰ باشه قبول کنن چون اگه اینجوری بود امار قبولیا خیلی میمود پایین ولی باید با ...

منطقه پسرم نوشتم این شرط بود  مثلا ۱۰نفر۲۰بودن سریع مینوشتن دگه معدل ۱۹به بالا مینوشت  دوست پسرم ۱۹ .۱۰بودقبول نکردن گفتن ظرفیت پره

2104