2726
عنوان

بیاین درباره رفتار این پسره توضیح بدید بهم 😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 24 پست
اخه قبلا هم تو ی برنامه اجتماعی به خواهرم پیام داده بود بعد اخر سر ماس مالی کردن البته پسره چیز بدی ...

شاید هم

چند سالشونه حس میکنم یه حس زودگذر باشه تو دوران نوجوونی😅

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
آهااا  پس شاااید منظوری داشته که این جوری گفته  یعنی نمیشه احتمال داد که همین جوری گفته ...

اها اما اوایل خواهرم رو که دید بهش زیر چشمی یکم نگاه کرد اما الان ها هیچ نگاه نمیکنه اگه هم نگاه کنه خیلی خیلی مخفی انگار جوریه که خواهرمم نمیفهمه

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید هم  چند سالشونه حس میکنم یه حس زودگذر باشه تو دوران نوجوونی😅

🤣

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
اها اما اوایل خواهرم رو که دید بهش زیر چشمی یکم نگاه کرد اما الان ها هیچ نگاه نمیکنه اگه هم نگاه کنه ...

شاید روش نمیشه! 

یا مغروره ! 

ببین اگه این جوریه مطمعن باش بازم یه اتفاق میفته خب 

انشالله خیره

•-•💗✨
2728
🤣

آخه یجوری ماست مالی کردن شک برانگیزتر شده

راستی ایشالله به خواسته‌ات برسی دختر😅

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
آخه یجوری ماست مالی کردن شک برانگیزتر شده راستی ایشالله به خواسته‌ات برسی دختر😅

اره عجیبه چطور بفهمم واقعیتو؟

🙂❤️همچنین شما مرسی

چند سالشه پسره؟ خواهرت چند سالشه؟ تا برات بگم نیتش چیه

اخه سنشون رو نمیگم هویت و ...

اما تفاوت سنی ۵ ساله

اره عجیبه چطور بفهمم واقعیتو؟ 🙂❤️همچنین شما مرسی

خواهرش چی اون نظری نداره 

اگه واقعا چیزی باشه پسره دیر یا زود میاد جلو

بی تفاوت بگیرین تا ببینیم چی میشه😉