2737
2734
دقیقا منم همینم واسه مهمونی همیشه از شب قبل دارم غذا و وسایلش و میزارم به هیچ کارم نمیرسم برعکس دا ...

منم اینجورازقبل اماده میکنم وقت هم کم میارم،انشالله پاسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برم ببینم خوابم میبره.بچم تا۱۱صبح بخوابه خوبه،معمولازودبیدارمیشه

عزیزدلم

اگه عادت کنه عصر بخوابه هم عالیه

به قول یکی از دوستها بهش بگو ازت تو خواب نقاشی بکشه یا مسابقه کی بیشتر چشمهاشو بسته نگه میداره و .‌‌‌... بزار براش یجوری تبدیلش کن به یه چالش برای بچه

راستی چند وقتشه کوچولو😅 

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
منم اینجورازقبل اماده میکنم وقت هم کم میارم،انشالله پاسی

خدا کنه برا منم دعا کنید

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2728
عزیزدلم اگه عادت کنه عصر بخوابه هم عالیه به قول یکی از دوستها بهش بگو ازت تو خواب نقاشی بکشه یا مس ...

اره خیلی سختمه۳سالش نشده،خیلی هم هیجان داره زود بیدارمیشه،شانس منه🤪😕😕

2738

من باردارم اصلا خواب نمیرم همه ی بدنم کوفتس درد میکنه

کاربر قدیمی هستم .. اسم کاربریم اسمیه که دخترم برای عروسکش گذاشته .. دختر نازنازی 🥰 توضیح دادن نشانه ی ضعف است! وقتی سعی میکنید مطلبی را به کسی که درکی از ان ندارد بفهمانید ، اتفاقی مثل ریختن پارچ اب در یک لیوان می افتد لیوان از نداشتن گنجایش کافی سر ریز میشود ادم ها هم همینطور .. اگر میخواهید همیشه در ارامش باشید انتظارتان از ادم ها به صفر برسانید نه توضیحی به کسی بدهید نه انتظاری داشته باشید ...
من باردارم اصلا خواب نمیرم همه ی بدنم کوفتس درد میکنه

منم توبارداری اینجوربودم اصلا خواب نداشتم،قرص خواب هم نمیشدبخورم،دکترم بهم امپول داد،بااون امپول خوابم میبرد

2706