2737
2734
با وکیل هم نمیشه با پارتی ولی میشه

میشه گلم من کامل پرسیدم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه ماریانا هم اسمه؟   من اسمم اریاناست هر موقع دوستام اسممو صدا میکنن میگم ماریانا  میخ ...

خخخ اسم مامان خودم ام آریانا هست

اره ماریانا هم اسمه فقط یک چیزی ،اونا کلا نه ایران هستن و نه ایرانی  

.

استاتر اگه سنت بالای ۱۸ ساله باید بری دفتر پیشخوان محلتون درخواست بدی بعد از سه  چهارماه جوابش میاد

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2731
مطمعنی چقدر میگیره وکیل البته این وکیلا میگنا ولی قاضی بعیده رای بده

چقدرشو دیگه نمیدونم باید از یه وکیل بپرسین

یکی از فامیلامون وکیل هم گرفت قاضی ولی تایید نکرد ۲۰ سال پیش حدودا بود 

الان خیلی راحت شده نسبت به قدیم

2738

عزیزم برو دفتر پیشخوان تقاضا بده یکی دوماه بعد عوض میکنن .این حرفا برا قدیم بود.الان همه رو عوض میکنن.دوست من قبل از عید اسم و فامیلش رو با هم عوض.کرد‌فقط سریعتر تا زود درست بشه چون طول میکشه .

تو آنی که در عالم آرزو تو را سالها جستجو کرده ام   به هرچیز دلخواه طبع منی  همانی که من آرزو کرده ام.
عزیزم برو دفتر پیشخوان تقاضا بده یکی دوماه بعد عوض میکنن .این حرفا برا قدیم بود.الان همه رو عوض میکن ...

وای حتمااااا مرسی ازت 

من نگرانم اسمم مربم‌ نکنن باران 

چون من فقط این اسم دوست دارم وگرنه الکی نمی‌خوام عوض کنم 

و می‌خوام تا قبل تا دانشگاه رفتن عوض کنم 

که دیگه با اسم جدید شناخته بشم

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته