2726
عنوان

دلم برات مامانم تنگ شده😔

237 بازدید | 16 پست

راهمون دوره...اون ک زیاد نمیاد ما دختراش هم ماهی یا دوماه یا سه ماه یه بار بهش سر میزنیم...

اونروز داشتم ب خودم میگفتم ایول چقد قوی‌ام میتونم دوری رو تحمل کنم ولی چند وقته چنان دلتنگسم امشب کم مونده بود نفسم بند بیاد 

اون خیلی تنهاست...بابامم زیاد خوب نیس خودشم که مظلومه 

دلم براش کبابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم😔 من فکر نمیکردم یه روزی انقد کم بیارم

خدا پدر و مادر مخترع اینترنت و واتساپ رو بیامرزه اگه من روزی چندبار مامان و خواهرم و برادرم و خانوادشونو نمیدیدم اصلا نمیتونستم تحمل کنم تو هم تماس تصویری بگیر دلت آروم بشه دیگه مجبوریم کار دیگه ای نمیشه کرد عزیزم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
خدا پدر و مادر مخترع اینترنت و واتساپ رو بیامرزه اگه من روزی چندبار مامان و خواهرم و برادرم و خانواد ...

اخه خودم مهم نیستم ولی میترسم اونطوری مامانم دلتنگ تر بشه 

انقددد شبا فکر میکنه به بچه هاش ک خوابش نمیبره 

عزیزم ..چرا باید انقد تنهابمونه ...چیکار کنم براش؟ چرا کاری از دستم برنمیاد

اخه خودم مهم نیستم ولی میترسم اونطوری مامانم دلتنگ تر بشه  انقددد شبا فکر میکنه به بچه هاش ک خ ...

آخی طفلی خوب اگه میتونی بهش سر بزن من واقعا نمیتونم چون مامانم اینا یه کشور دیگن ولی تو اگه مامانت اینجاست از فرصت استفاده کن از غصه هاش کم کن مامانا خیلی مظلومن همش غصه بچه هاشونو میخورن بدون اینکه توقعی ازشون داشته باشن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
آخی طفلی خوب اگه میتونی بهش سر بزن من واقعا نمیتونم چون مامانم اینا یه کشور دیگن ولی تو اگه مامانت ا ...

مامانا مظلومن مامان من مظلوم ترین 

یه مدت وسیله نداشتیم قبلش ماهی یه بار میرفتیم حالا دوباره میخایم بگیریم خودمم دیگه گواهینامه دارم میگیرم 

هفته ای یه برو حتما میریم...چون شوهرمم پایه‌س 

خیلی گناه داره کاش کنارش بودم

2706