2726
عنوان

توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این  پسر هوسبازه خودت میدونی

نه اصلا نبود.بهترین آدمی بود ک شناختم 

ما حتی رل درست حسابی نبودیم ک

چتامون در حد مطالب درسی بود 😅

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
😔سخته

خیییلی 

چلی بلخره باید انجامش بدی وگرنه خودت بیشتر ضربه میخوری 

بخدا من یه سری داشتم میمردم ولی گفتم مرگ یه بار شیونم یه بار 

چقدررر برام سخت بود ولی گفتم و خودمو خلاص کردم..باور کن اون رابطه ها جز فرسوده کردنم هیچی برام نداشت

2728
بهش بگم ؟ ینی نمیدونم اصلا چطور بگم بهش

به نظرم بگو شاید قبول کرد.

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
خسته شدم

یه حرفی میگم دیگه تموم میمونه پای خودت انجام بدی یانه بگوپسرعمه یاحالاهرچی من دوستت دارم توهم داری ولی نمیتونم پنهانی باهات باشم ازاعتمادخانوادم سواستفاده کنم اگه میخوای بیاجلو اگرنه بهت قول نمیدم تاچقدرمیتونم به پات بمونم ولی چت و حضوری نمیتونم چون نمیخوام فرداپس فردا یه اتفاقی افتادمحکوم بشیم یاافسرده شکست بخوریم چون خودت درجریانی خانواده چجورین میزارم پای خودت اگه قدرتشوداری بیاخواستگاری اونوقت منم زیرنظرخانواده هاتصمیم میگیرم چیکارکنم 

منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲