2726
عنوان

توقعم زیاده؟! ( لطفا بیا )❤🍓

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 66 پست
بدبختی اینجاست روزا هم اجازه ندارم برم بیرون ب زور و با جنگ و دعوا میرم همیشه😕

پس چطور میگی ازادی؟؟؟

یا شما بیش از حد میری یا خانوادت فکر میکنن اگه همش اجازه بدن دیگه خواسته هات بیشتر بشه و کلا به حرفشون نباشی ... یبار  قشنگ بشین با مامانت حرف بزن و خواسته هاتون بهم دیگه بگید تا اینقدر گیر ندن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما انجام دادی و خسته شدی و دیگه عقدشو نداری و ولشون کردی ولی یکی مثل من ک روزا هم با هزار جنگ و دع ...

چی بگم والا اخه هیچی نیست

بعضی وقتا آدم باید از تجربیات دیگران استفاده کنه 

نه که خودش تجربه کنه

من اگر عقدش از سرم رفته در عوضش روزای قشنگ زندگیمو دادم پاش 

2728

من‌شزایط شمارو داشتم.

دقیقا عین تو.

میدونم سنت زیر ۱۸ هست.

دوستانه میگم الان به شدت پشیمونم بابت استرسی که اونموقع ب اعصاب پدر مادرم وارد کردم..خطا کردم.عذاب وجدان شدیدی دارم.

تو از من بهتر باش

تو مثل من نباش

باور کن روزهایی میزسه که کسی دیگه منتظرت نمیمونه‌.

اینقدر برای به دست اوردن همه چیز عجله نکن

این صفحه متعلق به من 
پس چطور میگی ازادی؟؟؟ یا شما بیش از حد میری یا خانوادت فکر میکنن اگه همش اجازه بدن دیگه خواسته هات ...

دومی 

دقیقااا دومی

ببین منظور من از آزادی اینه ک هرچی خواستم برام فراهم کردن ولی با تنهایی بیرون رفتن کنار نمیان😐😑

اونا هم درسته نگران هستن اما نباید حق بچشون رو ازش بگیرن ، این حق طبیعی بچست که بره بیرون خوش باشه ، ...

حق طبیعی فرزند بر پدر و مادرش اینک ازش محافظت کنن و حواسشون بهش باشه 

متن اسیو درست بخون 

خودش قبول داره چون نگرانشن و جامعه امن نیست این اجازه رو بهش نمیدن

خواهشا هم اینقد شعار ندیم😐 

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
از کِی تا حالا حق طبیعی انسان شده خودخواهی ؟ 

چی میگسد بابا؟

یه جوری میگید حق طبیعی انگار پدر مادر زندانیش کردن. والا پدر   مادر حوصله نداره سر هیچ و پوچ با بچه کم سن که صلاح خودشو نمیفهمه دعوا راه بندازه

اگه چیزایی رو منع میکنن به خاطر خود بچه است

خداوندا از تو کمک میخواهم و میدانم که دست نیازم را خالی از لطفت باز نمیگردانی.⚘❤🤲

زیر ۱۸ سالی ؟ طبیعیه حساس تر باشن 

در کل حق باتوئه

ولی هر روز دعوا کردنت خوب نیست😑

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
چی بگم والا اخه هیچی نیست بعضی وقتا آدم باید از تجربیات دیگران استفاده کنه  نه که خودش تجربه ...

ترجیح میدم افسوس بخورم ک چرا انکارو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم ک ای کاش انکارو انجام می‌دادم

امضای ی کاربر بود 

قشنگه :) 

حق طبیعی فرزند بر پدر و مادرش اینک ازش محافظت کنن و حواسشون بهش باشه  متن اسیو درست بخون  ...

باشه تو راست میگی 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
دومی  دقیقااا دومی ببین منظور من از آزادی اینه ک هرچی خواستم برام فراهم کردن ولی با تنهایی بی ...

اهان 

پس حق با توعه سعی کن کم کم بهشون بفهمی که میری بیرون تو چهارچوب اونایی و تا شب میای خونه تا اونام کم کم عادت کنن فکر نکنن به فکر سواستفاده کردن از موقعیتی 

چون اونا الان بر اسلس این حرفات فکر میکنن تو دختر سرکشی هستی

نمیدونم منظورم میفهمی یا نه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
چی میگسد بابا؟ یه جوری میگید حق طبیعی انگار پدر مادر زندانیش کردن. والا پدر   مادر حوصله نداره ...

باشه تو راست میگی لازم نبود اینطور به آدم بپری با نظرم مختلفی ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه اعصاب خودت

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2706