2737
2739
عنوان

توقعم زیاده؟! ( لطفا بیا )❤🍓

500 بازدید | 66 پست

من یکم دختر آزادیم 

تیپ و قیافم و اخلاقم مثل اکثر دخترای امروزیه

دلم میخواد ناخن بکارم موهامو رنگ کنم تاتو کنم 

اممم دوس دارم تنهایی برم کافه و مهمونی و تولد و دور دور با دوستام و خیلی چیزای دیگه 

خلاصه ک دلم نمیخواد هیچکسی بهم امر و نهی کنه

خانواده ما خیلییی مذهبی و خشک نیستن ولی اونقدرا هم روشنفکر نیستن ک مثلا اجازه بدن تا دیروقت بیرون باشم یا بمونم خونه دوستام و اینا

این اختلاف نظرا هم منو هم مامان بابامو بشدت داره اذیت میکنه و باعث شدع هرروز دعوامون بشع😑🤧

میدونم اوضاع جامعه خطریه و سنم کمه و خانوادم حق دارن و این حرفا 

ولی خو منم آدمم دلم میخواد خوش بگذرونم مثل دوستام برم بیرون😑

البته خیلی هم بهم بد هم نمیگذره ولی خب ...🤧😶

الان حرفام خیلی درهم برهم شد سوال خاصی ندارم فقط اینکه من توقعم زیاده ک اینارو میخوام؟!

و اینکه اگه حرفی سخنی دارید بگید🍂🍃

کامنت شما نشانه شخصیت شماست باادب باشید😐❤💋🍓

خودخواهی ب نظرم

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}

حرفی ندارم فقط نصف شبی هوس پیتزا کردم    

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو مسلمونی؟    منم ب هوس انداختی لانتی

گفتم هوسمو با بقیه تقسیم کنم 

فشار از روم کم شه 😑 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2738
چرا؟

چون نگرانیشونو درک میکنی و بازم حرف خودتو میزنی

و راضی نیستی ب ازای ی ذره سختی دادن ب خودت خیال اونا رو یکم راحت تر کنی

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}

اره عزیزم توقع زیادیه 

به خودت برس و همیشه شاد باش و سعی کن قراراتم جوری تنظیم کنی که صبح و بعدازظهر باشه شب خونه باشی 

یه دختر تو سن و سال شما (میگی سنم کمه) روی خوشی نداره تا دیر وقت بیرون باشه و اینور اونور

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

اصلا توقع زیادی نیست هر انسانی حق ازادی داره اون جوری که دلش میخواد

اما خب متاسفم که باید بهت بگم ما اینجا به دنیا اومدم جایی که عقاید پوسیده و کثیفی برای دخترا وجود داره

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

نه عزیزم توقعت زیاد نیست این کمترین حق هر آدمه که هرجور میخواد زندگی کنه فقط از نظر جغرافیایی تو منطقه نادرستی قرار گرفتی 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

این حق توئه عزیزم 

متاسفانه توی جامعه ی ایران این حق رو از ما گرفتن و با هزار تا منت گذاشتن میذارن بریم بیرون 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2706