2726
عنوان

خواستگارم رفت و دیگه خبری ازشون نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 3027 بازدید | 51 پست
۶ساله با آقا رابطه تلفنی داشتم .سخت بهم این مرحله رسیدیم 

۶ ساله یاهاش صحبت میکنی دیگه پرسیدن نداره زنگش بزن 

من فکر کردم سنتی رابطه تون

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
عزیزم کاش تا چیزی رسمی نشده جار نمیزدین😔 ۶ساله رابطه تلفنی دارین خب باهاش چرا تماس نمیگیری؟؟

قرار بود آخر هفته نامزدی باشه بابام به داداشش گفت 

دختر عمومم همون روز اینجا بود به همین وسیله مخش شد زن داداشمم به خواهراش

بهش پیام دادم جوابی درستی نمیده خودش .فهمیدم خانوادش بهش چیزی نگفتن و اینم قهر کرده باهاشون دیروز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قرار بود آخر هفته نامزدی باشه بابام به داداشش گفت  دختر عمومم همون روز اینجا بود به همین وسیله ...

عزیزم اگه خونوادش مخالف بودن همون جلسه اول مخالفت میکردن و دیگه نمی اومدن.. دخترعموت مجرده؟؟

بخاطر انتخابات ! مگه نامزد بوده ک استرس انتخاب شدنو داشته باشه از همونجا پیچونده 

باباش امعاونت استانداریه خیلی سرشون شلوغ بود برای انتخابات .ولی الانکه مشکلی نیست  

الان باهاش در تماس نیستی ازش بپرسی؟ ولی یه حسی بهم میگه میان 

با پسره۶ساله رابطه تلفنی دارم .ولی زسمی .اوندفه زنگ زدم گفتم اگه نمبان بگو بدونم جواب درستی نداد.دیشب گفت با خانوادش قهره که نیومدن و تو اتاقشه و خبر نداره از هیچی 

باباش امعاونت استانداریه خیلی سرشون شلوغ بود برای انتخابات .ولی الانکه مشکلی نیست  

اسی یکی اومد واسه من دوبار اومدن ننش اومد اجیش اومد گفتن ما حرفی نداریم همه قبول کردن گفتن چهارشنبه میاییم خونتون واسه نامزدی مامانم کلی خرید کرد اصلا نیومدن حتی زنگ هم نزدن بدترین شب زندگیم بودمامانم هم بیشعور خون کرد تو دلم 

بترکی شش سال حرف میزنی خب از این به بعدم بزن بگو کدوم گوری رفتی لعنتی  چرا هنوز چیزی قطلعی نشد ...

میگه باهاشون قهرم و تک اتاقمم خبر ندارم میان یا نه 

فامیلامون بهوسیله زن داداشم و دختر عموم کاون شب اینجا بودن خبر دار شدن

2706