2726
عنوان

اگه بیدارین بگین کدوم چهرمون واقعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 33 پست

سلفی دماغ و بزرگتر نشون میده و از چهره واقعی یکمی دوره اون هم بخاطر زیاد نزدیک بودن دوربین به صورته

آینه هم شنیدم میگن مغز گولت میزنه و خودت و جذاب تر از چیزی که هستی میبینی

فک کنم دوربین پشت گوشی نزدیکترین باشه😅

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
شبیه سلفی هستیم یعنی؟ خدا نکنه 

نه دوربین پشت گوشی 

البته از نظر زاویه ی چهره و اینا وگرنه دوربین هم تفاوت داره

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یجا خونده بودم هیچکدوم😐

نمیخام نا امیدت کنم اما نوشته بود عکس به واقعیت نزدیک تره 

ولی قبول ندارم من ابجیمو الان نگاه میکنم نه شبیه اونچیزی هس که تو اینس نه تو عکس خوشگلتره یکم

میدونی چیه 

حتی دیگرانم نگاهاشون با هم فرق داره،یکی تورو زیبا میبینه،یکی زشت

به احساس اون شخص مربوطه،هرچقدر بیشتر دوست داشته باشه،براش جذابتر و زیبا تری،مسئله فقط همینه

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2706