1874
2079

چیزی که بقیه با چشم نگامون میکنن دقیقا همون چیزیه که تو آینه میبینیم یا دوربین پشت گوشی یا دوربین سلفی 

کدوم به چهرمون نزدیک تر و واقعی تره؟

❄️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

آینه قیافه رو قرینه میکنه 

گوشی بعضی چیزا بدتر و بهتر نشون میده

ولی در کل زاویه ی گوشی واقعی تره 

من از این خسته ام که میبینمتیرگی هست و شب چراغی نیستپشت دیوار های تو در توهیچ سبزینه ای ز باغی نیست                                                                                                   🐈‍⬛  بیایم برای اینکه تو کمتر کردن ظلم در زمین نقش داشته باشیم  اطلاعاتمون رو درمورد جنایتی به نام تست حیوانی بالا ببریم سالانه چندین هزار خرگوش،موش،خوکچه،سگ و ... تو آزمایشگاه‌ها زیر دست آدما شکنجه میشن ،‌کور شدن‌ و تومور حداقل بلاییه که بخاطر تست حیوانی لوازم آرایش و بهداشتی سرشون میارن با این حال که برا تست روش های جایگزین ایمن تری وجود داره اما به دلیل قابل دسترس تر و مقرون به صرفه بودن ، آدما دست به این جنایت وحشتناک میزنن جالبه بدونید غول های لوازم آرایش مانع قانون ممنوعیت تست حیوانی هستن! با این حال که شواهد نشون داده خیلی از این آزمایش ها غیرموثر هستند ،،،  بیاین با استفاده از محصولات بدون تست به حیوانات ظلم نکنیم 🐇
2050

تو هر کدوم زشت تر بیوفتیم😐

According to JIN  I'm the one I should love SO I love me💜لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure

اونیکه تو آینه می‌بینیم به نظرم بیشتر به چهرمون نزدیکه

چون رو کیفیت گوشی نمیشه حساب کرد در برابر چشم 

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید💗درخواست دوستی ندید عزیزان قبول نمیکنم 
2104

سلفی دماغ و بزرگتر نشون میده و از چهره واقعی یکمی دوره اون هم بخاطر زیاد نزدیک بودن دوربین به صورته

آینه هم شنیدم میگن مغز گولت میزنه و خودت و جذاب تر از چیزی که هستی میبینی

فک کنم دوربین پشت گوشی نزدیکترین باشه😅

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
شبیه سلفی هستیم یعنی؟ خدا نکنه 

نه دوربین پشت گوشی 

البته از نظر زاویه ی چهره و اینا وگرنه دوربین هم تفاوت داره

من از این خسته ام که میبینمتیرگی هست و شب چراغی نیستپشت دیوار های تو در توهیچ سبزینه ای ز باغی نیست                                                                                                   🐈‍⬛  بیایم برای اینکه تو کمتر کردن ظلم در زمین نقش داشته باشیم  اطلاعاتمون رو درمورد جنایتی به نام تست حیوانی بالا ببریم سالانه چندین هزار خرگوش،موش،خوکچه،سگ و ... تو آزمایشگاه‌ها زیر دست آدما شکنجه میشن ،‌کور شدن‌ و تومور حداقل بلاییه که بخاطر تست حیوانی لوازم آرایش و بهداشتی سرشون میارن با این حال که برا تست روش های جایگزین ایمن تری وجود داره اما به دلیل قابل دسترس تر و مقرون به صرفه بودن ، آدما دست به این جنایت وحشتناک میزنن جالبه بدونید غول های لوازم آرایش مانع قانون ممنوعیت تست حیوانی هستن! با این حال که شواهد نشون داده خیلی از این آزمایش ها غیرموثر هستند ،،،  بیاین با استفاده از محصولات بدون تست به حیوانات ظلم نکنیم 🐇
1718