2733
2734
عنوان

چرا بعضی کاربر ها اینطوری ان .حرف بهشون می زنی میزنن تو خط نفرین

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 26 پست
برا من سر یه ماگ !  پرسیده بود کدوم قشنگه من و یکی دونفر دیگه گفتیم مدلای بهتر هم پیدا میشه&nb ...

فکر کنم خود طرف طراح ماگ ها بوده😶

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا خوبه دوماه پیش توی یه تاپیک خیانت بودم خانمه عاشق پسرعمو شوهرش بود یکی از کاربرا براش نوشته بود کارت اشتباهه زندگیتو خراب میکنی آه شوهرت میگیرتت اونم ریپلای کرد براش که ایشالا سرخودت بیاد ایشالا جسد عزیزتو بذارن رو دستت که به من اینجوری میگی زنیکه عقده ایه خراب😐😐😐

هَرابانو🌻
فکر کنم خود طرف طراح ماگ ها بوده😶

نه 😂 ولی یه مورد طراح یه مانتو بود همه رو به فحش کشید :| در کل جنبه و انتقاد پذیری زیر صفر 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2731
نه 😂 ولی یه مورد طراح یه مانتو بود همه رو به فحش کشید :| در کل جنبه و انتقاد پذیری زیر صفر 

یه نفر هم ناخن کاشته بود 

بهش گفتن مصنوعیه

کلی فحش داد😶

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
عزیزم اون حالشون بد بود تازه طلاق گرفته محتاج محبت و همدردیه حرفتو درک نمیکنه الان 

یه عمر خودشو کوچیک کرده باید یکی بهش تلنگر بزنه به خودش بیاید جامعه و زمانه هم اینقدر بهش  ضربه زدن سر این ضعیف بودنش 

خدایا خودت پشت و پناهم باش

این خوبه 

میگه هر جا رو وا میکنم شوهرم عکس مادرو خواهرشو چسبونده

گفتم ببخشید ولی باحال بودم خندم گرفت😄

میگه ایشالا سرت بیاد😐

خو تو تاپیکای منو بخون ببین هزار برابر بدترش سرم اومده بخدا نفرینت واسم دعا بود😂😂😂

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

یبارم یکی تاپیک زد همه تاپیک هاش در مورد خاله شوهرش بود و واسه مادرشوهرش خبر می‌آورد میبرد وهمه رو به جون هم مینداخت

گفتیم بهش سرت تو زندگی خودت باشه

منو ریپلای کرد گفت سید هستم و دارم با گریه نفرینت میکنم و جدم میزنه کمر تون 

گفتم گمشو بابا من خودم هفت پشتم سیده جدت هم بزنه تو کمر خودت دیگه لال شد قفل کرد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
این خوبه  میگه هر جا رو وا میکنم شوهرم عکس مادرو خواهرشو چسبونده گفتم ببخشید ولی باحال بودم خ ...

اره بابا فقط ناله میزنن دنبال توجه ان انگار ما مشکل نداریم 

میگه برم فلان مجلس دق میکنم فردا 

میگم خب نرو مکه مجبوری 

میگه اگه نرم میگن  خودشو باخته از طلاق

باید برم با لباس قرمزم برم 

منو میگی 😐

یبارم یکی تاپیک زد همه تاپیک هاش در مورد خاله شوهرش بود و واسه مادرشوهرش خبر می‌آورد میبرد وهمه رو ب ...

اره بابا وا معلوم نی فازشون چیه

ببین اینجا همه دنبال تعریف تمجید هستن بخوای برخلاف تصورشون حرف بزنی طلب کار میشن توهین نفرین میکنن ...

مثل تاپیک خساست ها کلی قافه گرفتن وا رفتیم خونه جاریم غذاش یه نوع بود رفتیم خونه فامیل میوش سه بیشتر  نوع بود یا خونه مادر شوهر ماکارانی بود  

حالا من گفتم بچها یه بلاگر دیدم ناهار ابدو خیار  داشتن  همه گفتن واااا چشه مگه گردو و کشمش داره 😐من گفتم پیش غذاست  گفتن وااا گردو کشمش داره پر خرجه انگار یه کیلو گردو میریزه انگار من بی گردو کشمشم 

اخه تصور گردو و کشمش و خیار و ماست وگل محمدی خیلی سمیه ک چطوری میشه 😐من ماستو خیارو پیاز نعنا تمام گردو با صبحانه عصرونه  کیک  کشمشم رو پلو 

چرا قیمهارو میرزن توماستا😣

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
اره بابا فقط ناله میزنن دنبال توجه ان انگار ما مشکل نداریم  میگه برم فلان مجلس دق میکنم فردا&n ...

من شده بارها چند خط بنویسم ولی پاک کنم سند نکنم 

میبینم حرف حق هم دردناکه هم خودم کشش بحث ندارم واقعا از توانم خارجه بخوام کسی که فقط اومده تائید شه رو راهنمایی کنم 

باواین سیستم فکری بزرگ‌شده و داره زندگی میکنه

تهشم نفرین کنه بگه دلمو شکستی

من خودم دلشکسته ام...

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️