2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم

506 بازدید | 28 پست

خواهر شوهرم اومده میگه 

این چه خونه ای یه چه محله بدی😐

چقدر بد خونه رو چیدی 

گفت قاشق چنگالات انگار پلاستیکه چقدر زشتن 

واقعا خیلی ناراحت شدم نمیخوام اول زندگی با خانواده شوهرم دعوا کنم😔

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی اینطوری میگه بخند بگو وا سر در نمیاری از هیچ چیز ها😆 همش از وسیله هات تعریف کن

آفرین👌👌👍👍

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

در مورد محله باید ریلکس و با خنده میگفتی والا جاییه که داداشت منو اورده نه من اونو!

در مورد قاشق چنگال هم میگفتی میره تو دهن ما نه تووو😤

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
خونه و محله ک شوهرت گرفته  بگو چشات زشته گلم با خنده

والا

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        

عمه من بعد از گذشت ۲۵ سال از ازدواج مامانم اون روز به مامانم میگفت آره دیوار اون قسمت اون خونه هم خراب شده خیلی بده 

مامان منم که کلا آروم هیچی نگفت 

من گفتم عمه جان خونه ماست صلاح دیدش با خودمونه 

سال به سال میاد 

اما آخر باید حرفش‌ بزنه 😑

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2738

من جهازمو تازه چیده بودم یکی از اقوام اومد دید گفت وای فرش این رنگی چه زشته چرا اینقدر بد خرید کردی و...خداشاهده اینقدر دلمو شیکوندن که قلب درد گرفته بودم دوسال بعد خودش رفت کل فرشای خونه اشو عیییییییییین فرشای من خریده بود  

اگه نمیخوای ناراحتی پیش بیاد

تنها کاری ک میتونی انجام بدی بی محلیه

واسش وجود خارجی درنظر نگیر و اینو تو رفتار بهش بفهمون

اگر دیدی بی فهم وشعوره وهی ادامه میده

توعم جمش کن

چیزی ک عوض داره گله نداره

تا حد حدود حرف زدنشو بدونه

مثل من  یه فیلم داشت نشون  میداد توش قوری بود بعد من گفتم اااا مثل قوری مادربزگه منه یهو گفت اینو فقط خانواده های فقیر  دارن ... دلم شکست 

الان چنان بی پول شدن که  مدام از شوهرم پول میگرن 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2706