2726

بچه ی من نوه اوله خیلی زومن روش همه.. 

هی پیگیرشن

میریم هی بغل ب بغل می کننش 

اعصاب نمونده برام.. 

زمانی ک اونجا هستیم دست من نمی دن. 

مثلا گریه می کنه میگن بدید دست مادرش 

پدرشوهرم میگه مادرشو می خواد چیکار 

با ی پوشک می خوام عوض کنم همه دنبال من میان چند نفری باید بریم ی پوشک عوض کنیم 

مادرشوهرم میگه کی بزرگ میشی اطلاعات خونتونو برام بیاری 

برای آینده بچه ام نگرانم 

برای این ک بچه ام برای این محبتهای زیادی جذب خونه نشه نگرانم 

برای این ک منی ک این همه زحمتشو کشیدم نخواد نگرانم

اصلا آسایش قدیمو ندارم چطوری مدیریت کنم اینارو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مثل توام. ولی من به بهانه کرونا نمیدم دست کسی. امشب داششت بادام میخورد مادرشوهرم بهش گفت بده به من. پسرم از دهانش در اورد بده بهش. اصلا خواب به چشمم نیاد. هر چی من میگم اون هم تکرار میکنه. تو هر چیزی میخواد دخالت کنه. داشت میرفت بهش میگه فردا بیا بالا. خیلی میترسم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

شاید باورت نشه من بچه ندارم باردارم نیستم و کلا مشکل نازایی دارم 

ولی وقتی به زمانی ک قرار بچه دار بشم فکر میکنم گریم میگیره چون میدونم رفتار خانواده شوهر منم همینطور خواهد بود بعلاوه که اونا خیلی از کلمات زننده و فحش و بی تربیتی استفاده میکنن😔

اووووون چه حرفییهههه ک میگههه اطلاعاااات بیاری واسم...ببیییین اسی ی چی میگم خوب گوش کن من بچه اول مامانم بودم مامانمم ته،تغاری و عزیزززز مادربزرگمممم همیشه اینکارو با من میکرددد اون موقع اصلا متوجه نبودم امااا تبعاتش تا الانم تو زندگیم هست..احساس بد عذاب وجدان و آدم فروشی و رعایت نکردن حریم خانوادم..ناراحتی روحی گرفتم با اینکه۲۸سالمه..من نتیجه اطلاعت کشی هستم اینو گفتم خوب حواستو بده تربیت بچت با این آدمای اطرافت..یادش بده چارچوب خانوادن ینی چی و تو  و پدرش و خواهر برادرش فقط قابل اعتماد برای رازهاش هستین فقط شما خانوادشین نه حتی پدربزرگ و مادر بزرگاش بین فامیل پدری مادری هم فرق نذار ک این دفعه خودت با شوهرت مشکل پیدا کنی

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

چقدر سخته این طوری .نمیتونی جدی باهاشون برخورد کنی؟ من همین مشکل رو داشتم  .بچم هم خجالتی بود و از شلوغی از همون اول بدش میومد .وقتی وارد جمع اونا می‌شدیم گریه میکرد و ما هم می‌گفتیم که به خاطر شلوغی اطرافش. البته که خیلی سخت بود . یه موقع هایی رعایت نمیکردن . بچم اذیت میشد .خدا ازشون نگذره. خیلی بی فرهنگ بودن .بچه رو از بغلم می‌کشیدن بعد گریش درمیومد بعد مینداختن بغلم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

وای فقط اونجا که میگه اطلاعات خونه تونو برام بیار چقد بی ملاحظه س.

نگران نباش کم کم مدیریت میکنی.مثلا برا پوشک که خواستن بیان با احترام بگو روانشناسا میگن برا اینکه بچه متوجه حریم خصوصی بشه و از کودک آزاری در امان باسه از همون اول تو جمع عوضش نکنید...

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا
2706