2737
2734
عنوان

قربون صدقه رفتن نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 62 پست
الهی خدایک بچه سالم بده انقد بلا باشه بگی یک کوجولوبخواب بزارمنم بخوابم ...حسرت این روزهای من🤣

ای خواهر مگر اینکه معجزه بشه....

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استرس نداشته باش خوداسترس باعث میشه باردارنشی 

از استرس نیست مشکلم جدیه 

سردی هم برام بده بشدت آروم نمیگیرم بازم کلی لواشک آلوجه میخورم همین الان کلی تریکو لواشک خوردم الان تخمدانم درد گرفت پشیمون شدم از خوردن😔 ولی چ کنم خب دوسدارم

2738
شما مشکلا جیه؟

هم اسپرم همسرم خیلی مشکل داره هم خودم پلی کیستیکم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خدابخوادمعجزه هم میشه .فامیلمون بعد۱۴سال خدابهش بچه داد البته کاشتن اماخب خدایک دختر خوشگل بهش داده ...

من ۹ بار ای وی اف کردم ولی خدا نخواست.البته ناامید نیستم ها فقط خسته ام

خدا بحق این وقت صبح به حق امام زمان دامن همه رو سبز کنه و حافظ بچه های همه باشه 

الهی امین 

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
اسمش و دقیق نمیدونم چیه .اینی که تخمک گذاری میکنن فامیل مااینجوری بچه اورد اینکاروانجان بدید

۹ بار انجام دادم عزیزم 

2706