2737
2734

دلم خیلی گرفته تو زندگی من موش دووند و تمام تلاشو کرد طلاق بگیرم و موقع طلاقم رقصید و الان خودش روز به روز داره خوشبخت تر میشه و چند روز دیگه عروسیشه 😔😔💔💔

سپردمش به امام رضا

این عروسی برای من جام زهر حساب میشه باید برم روبروی اون ابلیس در نقش انسان بشینم خدایا به من صبر و تحمل بده💔😔

اسمم ریحانه ست .🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نرو مگه مجبوری 

مجبورم اگه نرم دشمن شاد میشم خانواده همسر سابقم و خانواده این دشمنم فکر میکنن انقدر حالم از طلاق بده گه نرفتم عروسی

نرووووو

مجبوری مگه 😐🙄

بدم میاد از اینجور آدمای موش دوون

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
نرووووو مجبوری مگه 😐🙄 بدم میاد از اینجور آدمای موش دوون

مجبورم اگه نرم دشمن شاد میشم خانواده همسر سابقم و خانواده این دشمنم فکر میکنن انقدر حالم از طلاق بده گه نرفتم عروسی

مجبورم اگه نرم دشمن شاد میشم خانواده همسر سابقم و خانواده این دشمنم فکر میکنن انقدر حالم از طلاق بده ...

نمیتونی کرونا رو بهونه کنی ؟ یا خونواده بگن تستش مثبت بوده ؟ بهتر از اینکه بری و تا چند ماه آرامش اعصابت بهم بریزه به خاطرش

2706