2726
عنوان

امشب مادرشوهرموکتک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 65 پست

ست درد نکنه خوب کردی 

بزرگتری به منش ادمه نه سنو سال 

بجا اینکه حتی اگر مقصر تویی بیاد قائلرو بخابونه  پسرشو اروم کنه  بدتر هیزم زیر اتیش میزاره  این جور وقتا بزرگتر به ارامش دعوت میکنه 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابت دخترت نترس تا هفت سالگی باهات بعدم که بستگی داره خیلی به اینکه بخاد بعد نه سالگی پیشت بمونه یا نه ممکنه بگه نمیخام برم پیش بابام خب نه سالگی به بعد نظر خودشو میخان .خودتم که هنرمندی اگه خانواده حمایت میکنن دیگه .بمدت هم سیاست بخرج بده با شوهرت خوش اخلاق تر باش شاید کم کم راضی شد از پیش اون عفریته بری جای دیگه . 

2728

عزیزم یه سوال

مگه قبل بچه  رفتار هاشونو نمیدیدی؟دست بزنشو مگه رو نکرده بود؟

چرابااین وجود بچع دارشدید؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
فردا برو پزشکی قانونی طول درمان بگیر، تکون خوردن شکایت کن،بگو تازه زایمان کردم کتکم زدن نمیتونم درست ...

سلام عزیزم، صبحت به خیر

با حرف دوستمون موافقم گلم، با توجه به اینکه اونا هم شما رو زدن و چشمت ورم کرده  و یه جا نوشته بودی پرده گوش شما پاره شده برو پزشکی قانونی تاییدش رو بگیر ، شما هم مدرک جمع کن نه برای شکایت کردن و جدا شدن (چون از جدایی میترسی) فقط برای اینکه جلوی شکایت اونها از خودت و تهدیدات آیندشون رو بگیری، وقتی اونا علیه شما مدرک جمع میکنن شما هم مدرک قانونی و قابل استناد در دادگاه رو جمع کن، نخواستی از مدارکت استفاده نکن ولی مدرک و سابقه از کتک زدن هاشون داشته باش عزیزم

میری کلانتری محل مشکل رو میگی معرفی میکنن پزشکی قانونی برای معاینه ، نامه پزشکی قانونی رو بگیر و نگه دار، دنبال دادگاه و شکایت نرو، تا هروقت خودت صلاح دونستی

بعدا اگر تصمیم قطعی به جدایی بگیری اینا برای اثبات عسر و حرج به دردت میخوره  عزیز دلم