2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر خواهرم واقعا وعضش خوب نبود 

یعنی جوری بود که شام و نهار رو خونه ما یا،مامانم اینا میخوردن 

ولی الان یه خونه و ماشین خیلی خوب دارن 

اگه داری این متن رو میخوانی لطفاا یه صلوات برام بفرست 💕      بهترین مادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین برادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین پدر دنیا دوستت دارم❤ بهترن خواهر دنیا دوستت دارم❤ بهترین همسر دنیا دوستت دارم❤بهترین فرزند دوستت دارم❤ خدای مهربانم دوستت دارم ꪖ�🆂︎🆂🆇︎🅴🅰︎ꪖꪖ �𝘳&𝘴&&&&&𝘳&𝘬🆇
2728
2738
چجوری شده؟ 

یه سهام داشتن اون قیمتش بالا رفته بود فروختن

اگه داری این متن رو میخوانی لطفاا یه صلوات برام بفرست 💕      بهترین مادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین برادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین پدر دنیا دوستت دارم❤ بهترن خواهر دنیا دوستت دارم❤ بهترین همسر دنیا دوستت دارم❤بهترین فرزند دوستت دارم❤ خدای مهربانم دوستت دارم ꪖ�🆂︎🆂🆇︎🅴🅰︎ꪖꪖ �𝘳&𝘴&&&&&𝘳&𝘬🆇
ازنظرمن یهویی وجود نداره مثلا طرف ده سال تلاش میکنه سال یازدهم که پولدار میشه بقیه میگن یهویی ولی کل ...

چیا رو رعایت کردن؟

من شنیدم عروس یا بچه بعضا روزی فراوان میاره

فک کنم شمام وطعتون خوبه درسته؟

معمولی 

2706