2733
2734

سلام. خانما قرص ضدبارداری سپروترون کامپاند می‌تونه باعث عفونت بشه؟

من مجردم این بار مجبور شدم بخاطر کنکور برای عقب افتادن پ..ریود بخورم😰

۸ماهه درد دارم و ۵ماهه خارش. دکترم خیلی رفتم خداروشکر تقریبا بهتره دردهام.

ولی خارشم عود کرده دوباره. می ترسم😢😢😢

تاثیر بدی روی اینده و بارداری و اینا نداشته باشه😩😩😢😢😢

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

نخور این قرص های هورمونی رو ولی باعث عفونت نمیشه

بهداشت فردی رو خیلی رعایت کن و لباس زیرت رو حتما تو آفتاب خشک کن و از دستمال کاغذی استفاده نکن 

لباس تنگ نپوش بیشتر دامن ....

نخور این قرص های هورمونی رو ولی باعث عفونت نمیشه بهداشت فردی رو خیلی رعایت کن و لباس زیرت رو حتما ت ...

ممنون عزیزم... یعنی نمیشه با دستمال کاغذی خودمو خشک کنم؟ 😯😯

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم... یعنی نمیشه با دستمال کاغذی خودمو خشک کنم؟ 😯😯

اول که دستمال توی سرویس هست و منبع میکروب

دوم که پرزش میچسبه به بدنت و خوب نیست 

اگر هم خشک می‌کنی به قسمت خصوصی نکش و پاهات رو خشک کن 

بهتره لباس آزاد بپوشی مثل پیرهن یا دامن که راحت خودش خشک بشه و هر روز لباس زیر ر‌و حتما عوض کنی با دست و با صابون بشوری و بندازی توی آفتاب (اصلا توی ماشین ننداز) 

بعد از استخر هم همون موقع حتما دستشویی برو حتما ....

ببین خیلی به بهداشت فردی ربط داره این نکات ریز خیلی مهمه 

عزیزم یک نکته خیلی مهم دیگه هم هست عموما فقط بعد از دستشویی دستشون رو می‌شورن ولی خیلی مهمه که حتم ...

ممنونم عزیز دلم😘😘😘😘 خیلی لطف کردین😍😍😍 ان‌شاءالله خداوند و امام رضا علیه السلام اجرت رو بدن😍😍😍😍😍 دعام کن می ترسم برای بعد ازدواج.

۸ماهه قسمت تخمدونهام و زیر دلم درد دارم. اواخر دی ماه سونو رفتم گفت عفونت رحمیه و التهاب دهانه رحم. خدا می دونه چقدررررررررررر انتی بیوتیک برام نوشتن دکترها. چقدر حالم بد شد بخاطر این قرصای انتی بیوتیک. پدر پدر پدر جدم رو دیدم😧😧😧

2738