2726
عنوان

عصب کشی مجدد

136 بازدید | 6 پست

یکی بیاد راهنمایی بکنه من نمیدونم باید چیکار کن بکنمممم😭😭😭از درد دندون خابم نمیبره بچه ها ی ماه عصب کشی دوباره کردم درد دارم 😥 کسی هست تجربه داشته باشه؟ میخام بدونم خوب میشم یا دکتره کارشو خوب انحام نداده😨

عزیزم یعنی چی که عصب کشی مجدد داشتی؟متوجه ننیشم.اخه دندون یهدعصب داره که همون یه جلسه عصب رو میکشن و ...

ینی این ک چند سال پیش عصب کشی کردم دوباره درد گرفت رفتم پیش متخصص ریشه دوباره برای عصب کشییی ولی الان ی ماه میگذره درد دارم بازم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی این ک چند سال پیش عصب کشی کردم دوباره درد گرفت رفتم پیش متخصص ریشه دوباره برای عصب کشییی ولی الا ...

خب وقتی رفتی پیش متخصص ریشه یادت نیس دقیقا چی گفت و چکار کرد؟؟؟حتنا بش مراحعه کن.احتمالا عفونت کرده بود و بدون خوردن قرصهای چرک خشک کن روش کار کرده بود ....

2728
خب وقتی رفتی پیش متخصص ریشه یادت نیس دقیقا چی گفت و چکار کرد؟؟؟حتنا بش مراحعه کن.احتمالا عفونت کرده ...

اره عفونت داشت من ۳جلسه رفتم بین هر سه جلسه حدودا دو هفته فاصله داشت ۱۰ تا پنی سیلین زدم کلی قرص چرک خشک کن خوردم پیششم رقتم گفت تا ۴۰ روز عادیه ولی من بازم میترسم 😨😥از درد خابم نمیره😢