2737
2734

خلاصش میکنم کسیو دوس داشتم سالها ولی اون عذابم میداد نمخاست منو منم بعد کلی گریه زاری و شکستن غرورم فلان جدا شدم بعدش با یکی آشنا شدم رفته رفته حسابي عاشقش شدم اونم اومد خاتسگاری ولی از بخت بدم خانوادم راضی نشدن و جدا شدیم الان سالها میگذره ولی نتوستم فراموشش کنم هر کاری کردم برا برگشتش...... خلاصه اونموقع اولیه برگشت و با کلی التماس فلان ک من پشیمونم هروز صدتا واقعا پیام میداد خلاصه دوستام گفتن بابا تو روزی دوسش داشتی باهاش حرف بزن شاید بازم از دلت رفت حالا ک خواستگارت نمیشه داغون شدی فلان منم گفتم باش بخشیدمش و قبولش کردم ولی هر چی سعی کردم دیگه مثل قبل عاشقش نشدم با اینکه 100 درصد تغیر کرده انگار جای ما دوتا عوض شده ولی من عاشق خواستگارممم...... چ بازیه سرنوشت با من میکنه چرا حالا خدا بهم داده حالا ک من عاشق کسی دیگم چرا اون روزا دلشو نرم نکرد ک مثل الان باشه چکار کنم سالهاس ديوونه شدم😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان اون خاستگار ت کجاس 😪

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
2738

واسه منم دوست پسر قبلیم با پیج فیک اومد قلب داد

من با روشی تو اینستا  فهمیدم اونه  آخر شماره اش با شماره صاحب پیج فیکه یکی بود پیجه هم نه فالوری نه فالویینگ با پروفایل خالی هیچی نداشت تایلو بود فیکه

اون زمان بخاطر اینکه من یه سال ازش بزرگتر بودم مجبوری جدا شدیم هردو خیلی ضربه خوردیم دوسال طول کشید تا تونستم فراموش کنم ....همکلاس بودیم اونم پرستاری میخوند از دانشگاه انصراف داد رفت دوباره کنکور بده.....با اومدن نامزدم‌به زندگیم سعی کردم دوباره عاشق بشم عاشق شدم ولی الان زندگیم داغونه دیگه مثل قبل ضربه نمیخورم نمیدونم چرا فقط تماشاگر و زجرکشنده ام

یه حکمتی بوده خدا که بد بندشو نمیخواد حالا با چشم باز و عاقلانه تصمیم بگیر و انتخاب کن

خیلی گله دارم ازش آخه حالا حالا ک عاشق یکی دیگم سالهاس بخدا گریه میکنم ازش میخام برگرده نمیشه میگم نکنه اینم زمانی بیاد ک من.... 

اون ک خودش داستانا داره از طرف خانواده من خیلی کوچیک شد.... 

نرو پی کسی که دوسش داری برو سراغ کسی که الان هستش کنارته دوست داره حاضره برات جونشو بده خیلی ها ارزو دارن الان شوهراشون مثل شوهر تو باشه

الان اون خاستگار ت کجاس 😪

ب خاطر خانوادم ک نخاستنش جدا شد کلی کوچیکش کردن انقد دوسش دارم حساب نداره سالهاس خستم کلی دعا کردم برنگشته البته اونم ازدواج نکرده با خودم میگم نشه مثل اولی زمانی بیاد ک..... خلاصه الان سالهاس، زجر میکمشم

2706