2726
عنوان

ببنید کدوم کیف ها قشنگه

308 بازدید | 18 پست

همسرم تجریش رفته بود میگفت همه مدلاش همینن واقعا اینا چیه اخه پس اون همه ادم قشنگ میگیرن کجااااس چرا پیدا نمیکنم من اینا از نظر من هیچکدومشون قشنگ نیس بیخوده

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا خیلی خز هستن همشون😷

دقیقا

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

شما برو پاساژ دنبال کیف

اینا که بساط دست فروش هاست

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

خوبه عزیزم من امشب همین کیفارو تو یه پیج کیف فروشی دیدم تو بگو قیمتاشونو من بگم اون چند میداد

حالا اونا میبرن مغازه اینا دست فروشی میکنن سخت نگیر اگه همینا رو بزارن تو پیج اینستا مردم رو یه ثانیه میبرنشون دیدم که میگماا الکی نمیگم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
نمیدونم والا خودم ک شهر دیگه هستم همسرم میگفت اصلا همشون همین مدلن

همه این مدلا ک گذاشتی من چند روز پیش رفتم تو مفازه ها بود فقط تفاوتش اینه مغازه دارا گرون تر میفروشن هیییچ فرقی ام نداره 2تاش فیکه دیگ

همه این مدلا ک گذاشتی من چند روز پیش رفتم تو مفازه ها بود فقط تفاوتش اینه مغازه دارا گرون تر میفروشن ...

اخه قشنگم نیستن 

2706