2726
عنوان

خیلی سخته بخاطر مریضیت نتونی بخوابی واز درد ب خودت بپیچی😔

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 47 پست
درمان آشالازی در طب اسلامی  1 .  داروی جمع کننده  خوراکی 2 . زنیان + سماق + م ...

ممنون عزیزم😘

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
ممنون مهربونم درد من جواب شده س این درد تا آخر عمر باهامه،عملم کردم بی فایده

عزیزم انشالله خوب میشی سعی کن روحیت رو حفظ کنی واقعا تاثیر داره...😌❤من برای ارامشت دعا کردم 

بگو اَلا به ذکرِ الله تَطمئن القلوب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشالله خوب میشی سعی کن روحیت رو حفظ کنی واقعا تاثیر داره...😌❤من برای ارامشت دعا کردم  ...

قربون قلب پاکت گلم

اره فک کنم بی اعصابیم زد داغونش کرد مری مو

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
2728
خدا هرچه زودتر سلامتی کامل بهت بده عزیزم💔 قابل باشم برات دعا میکنم. درک میکنم چقدر سختی میکشی گلم

ممنون مهربونم🥺😘

دقیقا،خود ایمنی چیه؟۳۲ سالمه از۲۶ سالگی🥺😔

خود ایمنی یعنی بدن به بافت‌های خودی حمله میکنه و اسیب میزنه حالا میتونه به هر بخشی آسیب بزنه

یه پیج تو اینستاگرام بهت معرفی میکنم حتمااا ب صاحب پیج دایرکت بده و بپرس بیمایت خود ایمنیه یا نه

اگه بود با تغذیه ای ک این خانوم تو پیجش گذاشته میشه درمانش کرد

من خودم کولیت روده دارم ک خودایمنی رودس یعنی بدنم به روده هام حمله میکرد از موقعی ک این تغذیه رو پیش گرفتم بیماری خودایمنیم منفی شده😍

پیجش: bee.wellbeing

خود ایمنی یعنی بدن به بافت‌های خودی حمله میکنه و اسیب میزنه حالا میتونه به هر بخشی آسیب بزنه یه پیج ...

اره اینو شنیدم،حالا چرا حمله میکنه؟😔

ممنون از راهنمایت گلم

فدات بشم😍

خدانکنه عزیزم😘💝

پام خیلیییی درد می کنه بیماری روحی هم دارم توهم می زنم خوابم نمی بره

روحی بدتره اره من افسردگی شدید داشتم تا صبح بیدار بودم،بخدا روح سالم باشه جسمم سالمه،منم تجربه کمر درد وپادرد داشتم

پام خیلیییی درد می کنه بیماری روحی هم دارم توهم می زنم خوابم نمی بره

انشالله زود زود خوب بشی

اره اینو شنیدم،حالا چرا حمله میکنه؟😔 ممنون از راهنمایت گلم

بخاطر اشفتگی بدن

تقصیر خود ماست ک دچار بیماری خودایمنی میشیم بخاطر سبک زندگی اشتباه ک باعث شده افسار سلول‌های بدن از دستمون خارج بشه و سلول‌هامون تهاجمی عمل کنن

استرس و افسردگی و تغذیه ناسالم و عدم تحرک عامل اصلی اکثر بیماری هاست

خود این خانوم لوپوس داشتن و با سبک زندگی سالم درمان شدن

شاید بیماری شما خیلی راحت‌تر از لوپوس باشه حتی، حتما حتما به این خانوم دایرکت بده جوابت رو میده

جراحی هم کردی؟

روحی بدتره اره من افسردگی شدید داشتم تا صبح بیدار بودم،بخدا روح سالم باشه جسمم سالمه،منم تجربه کمر د ...

دقیقا روح خیلی بده من واقعا هر شب عذاب می کشم تا صبح بشه همش یکیو می بینم

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
2706