2726
عنوان

میخوام‌ رمان عاشقانه بنویسم!

98 بازدید | 14 پست

خب من قلمم خیلی خوبه کلا و گفتم تابستون که بیکارم بالاخره شروع کنم به نوشتن و دارم یه داستان عاشقانه می نویسم. نه از این رمان های الکی توی تلگرام . بلکه میخوام یچیزی دارای ارزش ادبی واقعی بنویسم

داستان از این قراره که دختر قصه ی ما دلش شدیدا پیش پسر‌ همسایه که کوجکترین رفت و آمدی هم باهم ندارن گیر کرده . همه جا تعقیبش می کنه و سعی میکنه بیشتر ازش بفهمه.  سبک داستان بیشتر در توصیف احساسات دختره . بنظرتوت چطور به هم برسن که کلیشه ای نباشه؟؟؟ 

لطفا نظری دارین بگین♡

دخترو پسر هبچکدومشون ازدواج نکنن و حدودا تا سن چهل سالگی یهو دوباره همو ببینن و مرور خاطرات گذشته و عاشق هم شن 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه السلام علیک یا حجه الله فی ارضه السلام علیک یا خلیفه الرحمن و یا شریک القران و یا امام الانس و الجان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظرم یه داستان کلی بنویس در مرود یه موضوع  عشق رو بخشی از داستانت قرار بده نه موضوع اصلیش ...

سبک نوشتنش جدیده. اگه میدونستم مثل بقیه میشه اصلا سراغش نمی رفتم

در واقع یه حالت روانشناسی گونه و توصیف احساسات که این دختر در حالت های مختلفچی رو تجربه میکنه

ممنونم از نظرت

همه ی اینارو برعکس کن میشن شخصیتای من😂😂😂

خداروشکر😂😂باور کن هرچی رمان خوندم همینطور بود تازه دو تا رفیق خل و چل هم داشتن ک باهم لجبازی میکنن ولی آخر سر عاشق هم میشن😂🤧🤮

رمانتو نوشتی منو تگ کن اسمشو بوگو😁❤

خداروشکر😂😂باور کن هرچی رمان خوندم همینطور بود تازه دو تا رفیق خل و چل هم داشتن ک باهم لجبازی میکنن ...

وای اره میدونم 😂🤦‍♀️

اینقد از این رمانا بدم میاد که نگم برات😂

حتما

ما یه پیج کتاب داريم که کتابهایی رو كه خوندیم با تصاویر جذاب معرفی میکنیم.

parvaz.ba.ketaab

اگر دوست داشته باشین خوشحال میشیم همراه ما باشید و با نظرات و حمایتهاتون به روند بهبود پیج و بالابردن سرانه مطالعه کمک کنید.

اينستاگرام

parvaz.ba.ketaab

🌹🌹❤❤

2706