2733
2734
عنوان

خشکی لب کودک

1111 بازدید | 8 پست

دو سالست دخترم چند وقته لباش خیلی خشک میشه مدام میگیره پوستش رو میکنه.الان چراغا خاموش بود داشت کلیپ میدیدیه آن نگاهش کردم دیدم خون از لبش تا کنار گوشش ریخته دستشم پر خونه ..!! خدا رحم کرد دیدم شستم وگرنه همسرم صبح سکته میکرد میدیدش.

دلیلش چیه مامانا؟پیش اومده برای کوچولوهاتون ..میدونم‌ ممکنه از بی آبی بدن باشه ولی آب زیاد میخوره

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
عزیزم بهش میوه هایی بده که آب دارن مثل خیار هندونه به لبش ویتامین ای یا بالم لب بزن

اتفاقا چند روزه میخام هندونه بگیرم یادم میره.مرسی 

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زبونشو زیاد دور لبش نمیکشه؟اینم بالث خشک شدن لب میشه هر شب که میخوابه انگشتت رو با پماد آد چرب کن ر ...

نه فکر نکنم .. چ پیشنهاد خوبی دادی مرسی

عزیزم منم همین مشکلو دارم.فعلا دارم بهش،ویتامین میدم. لبهای فرزند شما خوب شد؟ چیکار کردین؟

بله الان خوب شده.یادم نمیاد چیکار کردم عزیز ولی توی خاطرمه هر زمان استرسی میشد یا ناراحت بود لباش رو می‌کند.مثلا زمانی ک ترس از محیط نا آشنا داشت یا در مورد ناراحتیش نمیتونست توضیح بده.الان کلا روابط اجتماعیش بهتر شده.

دختر من فقر آهن داشت ک اطلاع نداشتم الان ۴ ماهه ک شربت آهن میخوره

بله الان خوب شده.یادم نمیاد چیکار کردم عزیز ولی توی خاطرمه هر زمان استرسی میشد یا ناراحت بود لباش رو ...

خدا رو شکر. تاخیر گفتار هم داشت؟

خدایا تمام زندگی ام رو خودت نقاشی کن من به قلم تو ایمان دارم
2738
خدا رو شکر. تاخیر گفتار هم داشت؟

ممنون عزیزم، نه اصلا