2733
2734

وای بعضی از خانم ها انگار معتاد همسرشونن 🤦‍♀️🤦‍♀️

واقعا چرا؟

چیکار باید کرد این وابستگی کمتر بشه؟

از محبت بیشتر شوهرشون هس یا همین جور خودشون عاشقن و وابسته؟

شما خودتون و همسرتون چطوری هستید؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

اجازه مای ک دوست پسر داریم نظر بدیم😂✋🤚🤔😁😁

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اصلا نیستم اما شوهرم دوس داره وابسته باشم😒

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
قبلنا اینجوری بودم اونقدر کم‌توجهی و بی مهری کرد الان زیاد برام مهم نیست بی تفاوتم

شما محبت کن شاید اونم جلو اومد

خب بهش بگی دوستت دارم و برای دومین بار بهش بگی حتما بهت میگه من بیشتر 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

من واقعا وابسته شوهرمم اونم درحدی وابسته اس که شب بخوام خونه مامانم بمونم میگ خوابم نمیبره سرت رو بالشت نباشه پیشم وابسته ایم به هم ولی فعلا دارم سعی میکنم با زورگوییاش راه بیام چون زندگیمونو دوست دارم

2738

من واقعا معتادشم وقتی میره سرکار گریه میکنم🥺🥺

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜
اجازه مای ک دوست پسر داریم نظر بدیم😂✋🤚🤔😁😁

بلی بفرما

ما هم هر دو بهم وابسته ایم

هر دو دوست همیم

درد و دلامون پیش هم هست

گاهی میگیم چرا تو این چند سال نشده بدون هم جایی بریم؟!!؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

والا چی بگم.من همسرم ذاتا ادم مهربون و خوش برخوردیه صبوره.از کنارش بودن لذت میبرم و باهم خوبیم.خب همین خصوصیات خوبش هست که باعث میشه ادم وابسته اش بشه.اینکه میدونم براش مهمم و اونم میدونه که برای من‌مهمه خودش ایجاد وابستگی و علاقه میکنه

من به شددددت وابسته ام😢

وقتایی که شیفت شبه،اصلا شب خوابم نمیبره،وایمیستم بیاد بعد بخوابیم باهم😍

🤔🤔اونم همینطور😍😍😍😂

یه مسافرت کاری پیش اومده بود براش،دو هفته طول کشید😢هر دومون لاغر شدیم اون مدت😍

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
من واقعا وابسته شوهرمم اونم درحدی وابسته اس که شب بخوام خونه مامانم بمونم میگ خوابم نمیبره سرت رو با ...

زور گویی تو چی

من وابسته نیستم😐شوهرمم همینطور 

بچه ایم مگع

ماها همه انسان مستقل هستیم باید بتونیم رو پای خودمون وایسیم، وابستگی ادمو ضعیف میکنه! 

احترام گذاشتن و دوست داشتن و احترام به نظرات و سلایق همدیگه مهمه! 

2706